انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 (/showthread.php?tid=294934)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - Emmɑ - 04-03-2021

(04-03-2021، 10:55)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2021، 10:53)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ژوژو ی گرامی
5 درصد سپاس از من دریافت نمودید
باسپاس
مرسی بورانی جان تو چطوری؟
(:
به احتمال زیاد خوبم
تشکرت کو؟._.
شکر بایدم خوب باشی چون من هستم.-.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - _sehun_ - 04-03-2021

(04-03-2021، 10:55)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2021، 10:52)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مادربزرگ من هیچی لباس زشته برمیداره میگه این خیلی خوبه/:
لباس خوشگل و مد بر میدارم میگه خوشگل نیست/:
واییی نگو|: مادربزرگ منم اونطوریه لنتییی
ولی به هرحال دوسش دارم دستو دل بازهههه عررررررررر
ن بخاطر پول نو نو بخاطر اینکه همیشه طرف منه مامانم چیزی بهم بگه اونم ب مامانم میگه

باور کن مادربزرگامونم خواهرن/:
مادربزرگ منم دقیقا همینطوره
+
عررر لوهان دوست خیلی صمیمی سهون بود وقتی از اکسو رف سهون افسرده شد):
این عکسو ببین crying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://i.pinimg.com/564x/26/74/f0/2674f004286b17f7facfefb66fbff77c.jpg

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - ραтяιcια - 04-03-2021

(04-03-2021، 10:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2021، 10:55)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(:
به احتمال زیاد خوبم
تشکرت کو؟._.

تشکر تشکر

پوففف اعتماد به سقف زیادی ننه

(04-03-2021، 10:57)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2021، 10:55)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واییی نگو|: مادربزرگ منم اونطوریه لنتییی
ولی به هرحال دوسش دارم دستو دل بازهههه عررررررررر
ن بخاطر پول نو نو بخاطر اینکه همیشه طرف منه مامانم چیزی بهم بگه اونم ب مامانم میگه

+
این عکسو ببین crying
خاک برسرم|:
خاک مارو از ی جوب برداشتن ب مولا
ای ژانمم بمیرم برراتت._.برو بگو ارمی هست غم نخور

(04-03-2021، 10:58)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2021، 10:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تشکرت کو؟._.

تشکر تشکر

خواهش خواهش
عیب نداره ژانم همینش خوبه._.
درسا چطورن خوبن؟

(04-03-2021، 11:01)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2021، 10:58)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تشکر تشکر

خواهش خواهش
درسا چطورن خوبن؟

گی گفته خوبه؟

خوبن سلام دارن خدمتتون
دختره تو مگه قرار نبود درس بخونی ؟

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - _sehun_ - 04-03-2021

(04-03-2021، 11:01)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2021، 10:57)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+
این عکسو ببین crying
خاک برسرم|:

تشکر تشکر

خواهش خواهش
درسا چطورن خوبن؟

/:
آرمی ی چیز عجیب اینه بعضی مواقع خود ب خود لحجه ترکی میگیرم/:
من و تتو از ترکیه اومدیم و خواهر هانده ارچلیم/:
تو باشی ک بیشترغصه میخوره/:
فهمیدی عکسو؟

(04-03-2021، 11:03)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهش خواهش
درسا چطورن خوبن؟

گی گفته خوبه؟

خوبن سلام دارن خدمتتون
من
سلامت باشن
ب مولا میخونم کلاس هم میرم اونا باعث شدن بخونم 1 هفته میشه ک دست ب کار شدم._.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ - 04-03-2021

(04-03-2021، 10:00)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 23:57)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کچل نه لعنتی نه :ngh:
دنودتودانبتراترللالاااااااااا Eror:|

بزار ببینم پیداش میکنم
نوشته بود چان لاورا نگران سلامتیه چانیولن
هئت58هغذت5ذ/:

هـا پیـدا کُــن :>

(04-03-2021، 11:04)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاک برسرم|:

/:
آرمی ی چیز عجیب اینه بعضی مواقع خود ب خود لحجه ترکی میگیرم/:
من و تتو از ترکیه اومدیم  و خواهر هانده ارچلیم/:
تو باشی ک بیشترغصه میخوره/:
فهمیدی عکسو؟
منم لحجه کردی بمولا|:
اره بابا سهون هم شوهر تو پورو شوهر من
|:ن بابا
اره ژان فهمیدم|||:

(04-03-2021، 11:05)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2021، 11:03)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گی گفته خوبه؟

خوبن سلام دارن خدمتتون
من
سلامت باشن
ب مولا میخونم کلاس هم میرم اونا باعث شدن بخونم 1 هفته میشه ک دست ب کار شدم._.

چه منبع معتبری جانا

باریکلا
سوال داشتی بپرس اگه بودم جواب میدم حتما