انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 (/showthread.php?tid=294934)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - моои - 03-03-2021

(03-03-2021، 14:55)ctrl+w نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 14:13)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیشترا بله با تلاششونع
ولی بضیا هم هستن ک با تلاش باباشونع:/

این که باباش پولدار نبوده !

اینم بگم نگهداری هم شرطه !

خیلیا هستن باباشون بهشون پول داده ب باد داده طرف !
خیلیام نگهش داشتن !

نم
دقیقا
ولی خب دیگه زحمت خوشون نبوده:/

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - فرنودِ بن گیومرث - 03-03-2021

(03-03-2021، 14:56)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 14:52)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه پارادوکسی
کاغذ و قاف .

سلام بِرار.

فرنود بت نمیاد رپ گوش بدی!
از پایه چهارم دبستان تا اواخر هفتم گوش می دادم.
بعد دیگه نه.

ولی هنوز بعضی ترک ها توی پلی لیستمه.
از بعضی ها نمی شه گذشت. حداقّل نوستالژی جوونیام رو داره.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - Emmɑ - 03-03-2021

(03-03-2021، 14:56)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حوصله ی مان پوکیدندی  :ngh:
با قاشق پوکیده هاشو بردار

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - فرنودِ بن گیومرث - 03-03-2021

(03-03-2021، 14:56)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احوالِ شریف؟

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - моои - 03-03-2021

(03-03-2021، 14:55)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 14:52)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا عروسات اگه برن عروس گرگ بیابوووون شن خیلی بهترشونه:/
میمیون عمته :/ با اعجاب انگیز ترین خلقت خدا درست صحبت کن  Cool
|: پسرم مثل من بشه میدمش به تو|:
به عمه من فحش ندهه|:
گودزیلاااا

من با ی گلوله خلاص میکنم خودمو اگه قرار باشه روزی پسرتو بدی ب من:/
پ ب خودت فحش بدم بهتره؟
خودتی هرکول

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - Medusa - 03-03-2021

(03-03-2021، 14:52)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با این تفاسیر
من کسی ام که تو اردو ها همه رو دست میندازه
الکی بم میگن صندلیا خالیه
تازه خانوادمم از اینکه خونه نیستم و تو اردو ام سرشون دم میزنه :/

رسما منو دیو جلوه دادین  Telegh_01

@Medusa

عوضش من اونیم که همه بهش اعتماد دارن و فلان. یوهاهاهاها. 

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - Mohlek - 03-03-2021

(03-03-2021، 14:54)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 14:52)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با این تفاسیر
من کسی ام که تو اردو ها همه رو دست میندازه
الکی بم میگن صندلیا خالیه
تازه خانوادمم از اینکه خونه نیستم و تو اردو ام سرشون دم میزنه :/

رسما منو دیو جلوه دادین  Telegh_01

دقیقا قشنگ ب ذات خودت پی بردی:/
راستی برا چی زحمات منو ریپلای کردی ب نام خودت زدیشون:/
خیلی ممنون که ما را در پی بردن ب زاتمون همراهی کردی :/
حاجی ویرایشش کردم
:////

خاک تو گورت :/

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - Emmɑ - 03-03-2021

(03-03-2021، 14:58)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 14:55)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|: پسرم مثل من بشه میدمش به تو|:
به عمه من فحش ندهه|:
گودزیلاااا

من با ی گلوله خلاص میکنم خودمو اگه قرار باشه روزی پسرتو بدی ب من:/
پ ب خودت فحش بدم بهتره؟
خودتی هرکول
|:ای خیارشورررررررررر ای ایرانیییی
الان میرم ددیم میگم بفرستت فضا!

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - Thyme - 03-03-2021

(03-03-2021، 14:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با قاشق پوکیده هاشو بردار

چسبیده بهش نمیشه 4fvf

(03-03-2021، 14:58)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احوالِ شریف؟
اِی ...
کی منُ می نویسی ؟ ._.* :ngh:

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱4 - ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ - 03-03-2021

(03-03-2021، 14:56)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 14:54)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شـرط داره :!

جزوه مقررات هوانوردیمـو با ریز جزییاتـ میخونی توضیح میدی بـه فـارسی :+

|:خیار
اه من دوتا کلاس دارم لنت
ساعت 4 نیم
باید از الان برم آماده شم/:
تفففففف یکیش تو قطران یکیشم اخرشهی جون/:
تف تو ک تو تبریز نیستی

برو هانی تو شتر روزای سختی :+
جزوه من چی میشـه پس ؟!!

تو بیا تهـران ببرمت دور ذور :>