انجمن های تخصصی  فلش خور
شروع دوباره؛ تکلیف سردار مشخص شد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: شروع دوباره؛ تکلیف سردار مشخص شد (/showthread.php?tid=295232)شروع دوباره؛ تکلیف سردار مشخص شد - THEDARKNESS - 08-03-2021

لیگ برتر روسیه امشب از سر گرفته می شود و صدرنشین یعنی زنیت در خانه روبین به میدان می رود و به نظر می رسد سردار آزمون در این بازی یکی از غایبان تیمش خواهد بود.
شروع دوباره؛ تکلیف سردار مشخص شد 1
به گزارش "ورزش سه"، البته تیم زنیت برای این بازی برخی دیگر از بازیکنان خود را هم به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت که یکی از آنها مالکوم بازیکن برزیلی تیم بشمار می رود. با وجود علاقمندی سویا برای بخدمت گیری سردار آزمون و صحبت های مدیر ورزشی این باشگاه با مدیر برنامه های سردار همان طور که پیش بینی می شد این اتفاق در تعطیلات زمستانی رخ نداد و بررسی خواست های مالی باشگاه زنیت از سوی باشگاه سویا و اجرای آنها می تواند منجر به قرارداد همکاری جدید در تعطیلات تابستانی شود.سردار آزمون که فصل گذشته آقای گل لیگ برتر روسیه شده بود این فصل هم در صدر جدول گل زنان لیگ برتر روسیه قرار دارد. او تا به این جای کار 11 بار برای تیمش گلزنی کرده است. ادامه ی حضور او در ترکیب روبین برای تیم ملی فوتبال کشورمان هم مفید است چرا که جدایی از زنیت و حضور در اردوی سویا در این برهه از زمان که تیم ملی درگیر بازی های مقدماتی جام جهانی 2022 است می توانست برای وی دغدغه های ذهنی ایجاد کند. حالا جدایی او از زنیت و حضور در یک تیم جدید برای زمانی برنامه ریزی شده است که بازی های تیم ملی در مقدماتی جام جهانی هم پایان خواهد یافت. قرار است چهار بازی های باقی مانده مقدماتی جام جهانی در گروه c خرداد ماه به صورت متمرکز در یکی از کشورها برگزار شود. ایران و بحرین دو گزینه جدی میزبانی هستند.گفتنی است سردار آزمون در اردوی تیم زنیت در امارات آسیب دیده بود و هم اکنون دوران نقاهت خود را سپری می کند. البته سماک مخالف استفاده زودهنگام از سردار است و اذعان کرده زمانی تصمیم به استفاده دوباره از این بازیکن خواهد گرفت که خوب خوب شده باشد.