انجمن های تخصصی  فلش خور
مورینیو: بازیکنانم فکر کردند من دیوانه ام - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: مورینیو: بازیکنانم فکر کردند من دیوانه ام (/showthread.php?tid=295244)مورینیو: بازیکنانم فکر کردند من دیوانه ام - THEDARKNESS - 08-03-2021

ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام و شاگردانش شب گذشته موفق شدند با درخشش گرت بیل و هری کین 4-1 کریستال پالاس را شکست دهند. سرمربی تاتنهام اما می گوید که از دریافت گل خوشحال شده بود!
مورینیو: بازیکنانم فکر کردند من دیوانه ام 1
به گزارش "ورزش سه"، دبل گرت بیل و هری کین گل تساوی بخش کریستین بنتیکه برای کریستال پالاس در نیمه اول را خنثی کرد اما سرمربی تاتنهام از دریافت این گل خوشحال بود.

ژوزه مورینیو می گوید که از اینکه تاتنهام برابر کریستال پالاس در وقت های تلف شده نیمه اول گل خورد، خوشحال شده بود، چرا که این گل در ادامه به آنها انگیزه و اراده لازم برای رسیدن به یک برد چشمگیر و شیرین در لیگ برتر را داد.
مورینیو: بازیکنانم فکر کردند من دیوانه ام 1
مورینیو گفت: "وقتی در آخرین دقیقه از نیمه اول گل می خورید، معمولا همه تمایل دارند که با احساس بدی به رحتکن بروند و سپس نیمه دوم را در حال غر زدن راجع به گلی که دریافت کردند، آغاز کنند.
بین دو نیمه به آنها گفتم خیلی خوشحال شدم که گل خوردیم. فکر کردند که من دیوانه شده ام. این گل به بازیکنان ثابت کرد که اگر کنترل بازی را از دست بدهی و شروع کنی به از دست دادن توپ، خیلی سخت می شود کلین شیت کرد.

آن نتیجه 1-1 در پایان نیمه اول ما را در موقعیتی قرار داد که مجبور شدیم قدمی رو به جلو برداریم. فکر یم کنم که من احساس خودم را به بازیکنان منتقل کردم. آنها در نیمه دوم راحت و خوشبین بودند."
مورینیو: بازیکنانم فکر کردند من دیوانه ام 1
مورینیو همچنین راجع به گرت بیل و هری کین، گلزنان تاتنهام در این بازی، افزود: "گرت و هری گل های فوق العاده ای زدند. سون هم خیلی سخت برای تیم تلاش کرد. حتی بازیکنانی که از نیمکت به زمین رفتند تلاش کردند. من خیلی از این خوشم می آید که بازیکنان از نیمکت به زمین می روند به تیم کمک می کنند تا بهتر شود.

همه افتخار و امتیاز این نمایش متعلق به گرت بیل بود. من به او و قضاوتی که راجع به بدن و احساساتش دارد، اعتماد دارم. ما هرگز نمی خواهیم که او خیلی خودش را خسته کند. حتی بعد از 55 یا 60 دقیقه هم از او می پرسیم.

برنامه این بود که به محض اینکه احساس خستگی کرد او را تعویض کنیم. بازیکنان معمولا می توانند با این حس کنار بیایند و در اوج خستگی بازی را به پایان برسانند. در مورد بیل اما ما باید حواسمان به او باشد چرا که به او نیاز داریم. در حال حاضر او خیلی برای تیم مایه گذاشته و به تیم کمک می کند."