انجمن های تخصصی  فلش خور
واکنش سردار آزمون به شکست در برابر روبین - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: واکنش سردار آزمون به شکست در برابر روبین (/showthread.php?tid=295288)واکنش سردار آزمون به شکست در برابر روبین - THEDARKNESS - 09-03-2021

در شروع دوباره لیگ برتر روسیه زنیت صدرنشین در برابر روبین دو بر یک شکست خورد که زننده تک گل زنیت در این بازی سردار آزمون بود.
واکنش سردار آزمون به شکست در برابر روبین 1
به گزارش "ورزش سه"، زنیت با وجود این شکست در پایان هفته بیست و یکم بازی ها با 42 امتیاز در صدر جدول باقی ماند اما حالا زسکا به دو امتیازی زنیت رسیده است. از سویی این شکست در حالی در کارنامه تیم زنیت به ثبت رسید که روبین در رده هشتم جدول قرار دارد.سردار آزمون در گفتگو با رسانه رسمی باشگاه این چنین در برابر شکست زنیت واکنش نشان داد:« اتفاقی که در بازی افتاد بدترین روزی بود که می‌توانستیم برای زنیت متصور شویم. فرصت‌های گلزنی زیادی در طول بازی خلق کردیم اما بدشانس بودیم یا نمی‌‌توانستیم دروازه حریف را باز کنیم. روبین‌کازان هیچ فرصتی نداشت اما زنیت در آینده به بهبود بازی‌اش ادامه خواهد داد. این شکست نباید اجازه دهد که خودمان را ضعیف بدانیم. باید نتیجه‌گیری درستی داشته باشیم. ما بازیکنان خوبی در سطح بالایی داریم. باید کار کنیم و دوباره بهتر شویم.»و اما سردار آزمون با گلی که در این بازی به ثمر رساند 12 گله شد و به تنهایی در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه قرار دارد.