انجمن های تخصصی  فلش خور
ستاره مد نظر یونایتد و رد پیشنهاد تمدید با بایرن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: ستاره مد نظر یونایتد و رد پیشنهاد تمدید با بایرن (/showthread.php?tid=295290)ستاره مد نظر یونایتد و رد پیشنهاد تمدید با بایرن - THEDARKNESS - 09-03-2021

بر اساس ادعای کیکر کینگزلی کومان پیشنهاد تمدید قرارداد بایرن مونیخ را رد کرده است.
ستاره مد نظر یونایتد و رد پیشنهاد تمدید با بایرن 1
به گزارش "ورزش سه"، کینگزلی کومان بعد از به ثمر رساندن گل قهرمانی بایرن مونیخ در فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا، فصل 21-2020 را هم بسیار خوب آغاز کرده است. ستاره فرانسوی به حالا به یک مهره ثابت در تیم هانسی فلیک تبدیل شده و تا به اینجا در 19 بازی بوندسلیگا آمار 3 گل و 9 پاس گل را از خود به جای گذاشته است.


با این وجود قرارداد ستاره فرانسوی با بایرن مونیخ تا سال 2023 اعتبار دارد و طی هفته های گذشته برخی گزارشات حاکی از آن بود که او برای تمدید با باواریایی ها چراغ سبز نشان داده اما اکنون نشریه کیکر آلمان ادعای جدیدی را در رابطه مطرح کرده است.
ستاره مد نظر یونایتد و رد پیشنهاد تمدید با بایرن 1
بر اساس گزارش منتشر شده از سوی کیکر ستاره فرانسوی آخرین پیشنهاد تمدید قرارداد با باواریایی ها را رد کرده است. در واقع به نظر می‌رسد که دستمزد پیشنهادی بایرن مونیخ به کینگزلی کومان برای او جذاب نبوده و همین مسئله باعث شده که او تمایلی به تمدید نشان ندهد.در حالی این ادعا مطرح شده که گفته می شود باشگاه منچستریونایتد به شدت شرایط جذب یک وینگر سرعتی را مورد بررسی قرار می‌دهد و آنها کینگزلی کومان را یکی از گزینه‌های ایده‌آل خود به این منظور تلقی می کنند.