انجمن های تخصصی  فلش خور
انصاری‌فرد: اعتماد به نفس‌مان را از دست دادیم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: انصاری‌فرد: اعتماد به نفس‌مان را از دست دادیم (/showthread.php?tid=295291)انصاری‌فرد: اعتماد به نفس‌مان را از دست دادیم - THEDARKNESS - 09-03-2021

کریم انصار‌ی‌فرد درباره گلزنی‌اش برابر اسمیرنیس صحبت کرد.
انصاری‌فرد: اعتماد به نفس‌مان را از دست دادیم 1
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت نوا اسپورت یونان،کریم انصاری‌فرد توانست پس از 8 بازی در هفته بیست‌وپنجم سوپرلیگ یونان 2 گل برای آاِک آتن برابر اسمیرنیس بزند و باعث پیروزی تیمش شد.
مهاجم تیم آاِک آتن در این مورد گفت: پیش از هر چیز این پیروزی را به تمامی اعضای تیمم تبریک می‌گویم و به رده دوم جدول سوپرلیگ یونان بازگشتیم. پس از آسیب‌دیدگی در بازی برابر آریس در 3 یا 4 بازی نتوانستم خوب کار کنم و گل بزنم. خوشحالم که گل زدم و به پیروزی آاِک آتن کمک کردم. فردا روز تولدم همسرم است و من گل‌های به ثمر رسیده و جایزه بهترین بازیکن را به او تقدیم می‌کنم.انصاری‌فرد در ادامه اظهار داشت: به خوبی می‌دانیم که تیم بزرگی با بهره‌مندی از بازیکنان و کادر فنی خوبی هستیم. در بازی‌های اخیر نتایج خوبی به دست نیاوردیم و اعتماد به نفس‌‌مان را در آاِک از دست دادیم. با یکدیگر صحبت کردیم، زیرا تیم بزرگی‌ هستیم. می‌خواستیم برابر اسمیرنیس پیروز شویم تا آمادگی روانی خوبی در دیدارهای پلی‌‌آف سوپرلیگ یونان شرکت کنیم.