انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 (/showthread.php?tid=295381)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - Đęąđ.ğïřł - 14-03-2021

(14-03-2021، 23:52)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:47)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غلط کردییی .__________.
جون بابا
#گ_گ_گ
یادم نیس فقط تهش به این نتیجه رسیدیم درسا بره دورهمی های زنونه شوگرمامی برات پیدا کنه._.
مهم اون حرفاییه که گفته شده نه نهایت صحبتتون
درسا رو سلام برسون ، پیدا کنید پس،خاله زنکا 

شوخی بیش نبود به یاد قدیما
بعد مدت ها فلش اومده بود حرف زدیم نمیبینمش
خاله زنک؟عجب

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - لــــــــــⓘلی - 14-03-2021

(14-03-2021، 23:53)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:51)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوم موتوری ت چی ؟ :»
منم شوتورم
تو روبیک همه رو بلاک کردم تا نفرین مادر بر من نصیب نشود._.نسیب نثیب حالا هرچی

خب شکر ^^
بل بل فهمیدم .. مادر نفرین نمیکنه (:

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - *Aɴѕel* - 14-03-2021

(14-03-2021، 23:51)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:50)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیش به سوی گرمی ۲۰۲۱.
*وی اشک هایش را پاک میکند

حاجی تو چته ؟
قدیما چترومو درو میکردی

سکوت

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - _Strawberry_ - 14-03-2021

(14-03-2021، 23:54)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:53)♔Khalse♔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه ببخش جواب دادم حیف شد. تا اومدی پاک کنی برام اطلاعیه اوم
خودم از قصد اونطوری کردم._.

چردا ازقصد؟؟

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - Emmɑ - 14-03-2021

(14-03-2021، 23:55)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:53)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم شوتورم
تو روبیک همه رو بلاک کردم تا نفرین مادر بر من نصیب نشود._.نسیب نثیب حالا هرچی

خب شکر ^^
مرسی
یچی تو همین مایه ها.-.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - لــــــــــⓘلی - 14-03-2021

(14-03-2021، 23:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:55)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب شکر ^^
مرسی
یچی تو همین مایه ها.-.

آره ول حیف شد (:

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 14-03-2021

(14-03-2021، 23:54)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:52)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهم اون حرفاییه که گفته شده نه نهایت صحبتتون
درسا رو سلام برسون ، پیدا کنید پس،خاله زنکا 

خاله زنک؟عجب
معلومه ک شوخیه! تو قلب خسته ی من حقیقتی جز توی لاهناتی نیست، حیف ک ولنتاین گذشت |':
آهان 
بیب بیب قان قان پس، شبت بخیر ای دختر .

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - Emmɑ - 14-03-2021

(14-03-2021، 23:56)♔Khalse♔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:54)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودم از قصد اونطوری کردم._.

چردا ازقصد؟؟
من تگ میکنم بعد میپاکم ژان اطلاعیش میاد وگرنه میتونستم اصن تگت نکنم

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - Đęąđ.ğïřł - 14-03-2021

(14-03-2021، 23:58)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:54)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاله زنک؟عجب
معلومه ک شوخیه! تو قلب خسته ی من حقیقتی جز توی لاهناتی نیست، حیف ک ولنتاین گذشت |':
آهان 
بیب بیب قان قان پس، شبت بخیر ای دختر .

همیشه میدونی ک کی بیایی کادوی ولن تو پاچت نره(((:

شب بخیر پسرک خسته دل

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 15-03-2021

(14-03-2021، 23:53)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 23:50)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا؟! ):
هر چه بگنند نمکش میزنند وای به روزی که بگنند نمک Big Grin
چشده نمک جان؟!

چون الان فهمیدم گریه ی وقتا لازم -_-
  نمک شیرینی،ش گندش به هزار جوش تنفر می ارزد
 همه چی شده/؛
گریه کن خیلی خوبه (:
اوهوم خوشحالم...عه یعنی متاسفم به جمع ما بدبختا اومدی -.-