انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 (/showthread.php?tid=295381)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - THEDARKNESS - 15-03-2021

(15-03-2021، 20:50)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2021، 20:48)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون خوشگلی حسودیم میشه

کجام خوشگله خداییش/:
میرم تو اجتماع افسردگی میگیرم وقتی همسالای خودمو میبینم
خوشگلی. از دید یه پسر دهه هشتادی میگم.
تو هم اندازه اونا ارایش کلی خوشگل میشی

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - _sehun_ - 15-03-2021

(15-03-2021، 20:51)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2021، 20:50)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کجام خوشگله خداییش/:
میرم تو اجتماع افسردگی میگیرم وقتی همسالای خودمو میبینم
خوشگلی. از دید یه پسر دهه هشتادی میگم.

چی بگم والا پسرای دهه هشتادی همه داف پسندن

(15-03-2021، 20:53)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2021، 20:51)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشگلی. از دید یه پسر دهه هشتادی  میگم.

پس رو نظر من حساب نکن من ساده پسندم. اعتقادات خاصی دارم.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - _sehun_ - 15-03-2021

(15-03-2021، 20:55)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2021، 20:53)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره میدونم تو این مدت ک باهات حرف زدم فهمیدم

(15-03-2021، 20:56)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2021، 20:55)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره میدونم تو این مدت ک باهات حرف زدم فهمیدم

Heart

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - لــــــــــⓘلی - 15-03-2021

(15-03-2021، 15:43)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2021، 15:10)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هیچ رفیقی ندارم (:
آره جون عمه داشته یا نداشتت :/
اصلا همشو یه لحظه بزار اونطرف...
من آرزوم بودن تو جای توعه!
حالا بدتر باشی یا بهتر مهم نیست (:

من رو عمم غیرت دارما -_-
من ؟ برگام
من خودم روزی هزار بار آرزو میکنم جای خودم نباشم :/
البته از ی نظر خوشحالم ..
ولی واقعا ی رفیق واقعی ندارم .. دنیای مجازی چرا
ولی کسی ک دور و برم باشه ن (:

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 15-03-2021

(15-03-2021، 20:51)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2021، 20:10)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تگت کرده بودم =|
اگه ندیدی الان پیداش کنم!

ندیدم
اره پیدا کن
بی ادب :|
چشم!

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - لــــــــــⓘلی - 15-03-2021

(15-03-2021، 17:03)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2021، 22:50)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوم هیچ بیخیال (: اینم میگذره بلاخره
اینک نهمو رد کردی

اون که عین اب خوردنه ، ارزش ناراحتی نداره خداوکیلی

(14-03-2021، 23:04)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ Ɗєя_Mσηɗ قشنگِ من چطوره؟ هوم؟ ^.^
عالی شکر ^^ ، دلتنگ شما v:
اخ اخ اصن دیدم تگ کردی چشام قلب شد *-*
تو چطوری جذاب؟!

(14-03-2021، 23:28)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خوشگلا رو میکشم
خودم
حالا از سر تقصیر من بگذر D:
اصن دلت میاد عشقم؟ ایح ))":

هوم بخدا خیلی سختمه
خب می‌دونی چون شما درس میخوندین منم تا پارسال درس می‌خواندم -_-
ولی من آذر ب خودم اومدم

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - DarkLight - 15-03-2021

(15-03-2021، 20:59)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2021، 20:51)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ندیدم
اره پیدا کن
بی ادب :|
چشم!

با نونا درست حرف بزن وگرنه اخطار میگیری :)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 15-03-2021

(15-03-2021، 20:59)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2021، 15:43)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره جون عمه داشته یا نداشتت :/
اصلا همشو یه لحظه بزار اونطرف...
من آرزوم بودن تو جای توعه!
حالا بدتر باشی یا بهتر مهم نیست (:

من رو عمم غیرت دارما -_-
من ؟ برگام
من خودم روزی هزار بار آرزو میکنم جای خودم نباشم :/
البته از ی نظر خوشحالم ..
ولی واقعا ی رفیق واقعی ندارم .. دنیای مجازی چرا
ولی کسی ک دور و برم باشه ن (:
اوه!
تو و همه!