انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 (/showthread.php?tid=295381)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - ᗩᐯᗩ⁷ - 11-03-2021

(11-03-2021، 19:34)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2021، 19:29)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو ببخشید دیگه ۰-۰ 8
(با اینکه کار اشتباهی نکردم ۰-۰ :ngh:) ولی خو نینی مگه نیستم؟! نمفهمم دیگه ۰-۰
کی؟!
سپاسم نمیدی ):
هیچ کاری نکردی؟! cry2
نه نیستی ):
یه انسان جالی .-.

بیا خو سپاس زدم ۰-۰
چیکار کردم خووو ۰-۰
انسان جالی @-@ -.-

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 11-03-2021

(11-03-2021، 19:38)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اینو میخوام

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-۲۰۲۱۰۳۱۱-۲۰۲۰۲۰.png
ادیستدیمنلصجصوتسچسکرصمنتلخصوتت87*1-ننلبجوی 6
من نظرم راجب سینگل فور اور عوض شد ._.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - _sehun_ - 11-03-2021

@"AVA_MADI*"
اینارو یادت باشه
we are one :شعار کسو
لی سومان:رییس شرکت اس ام و دشمن خونی اکسو و اکسوالا
سوهو:لیدر مهرون و مادر گروه
شیومین:فردی تپلی ک بهش میگیم گربه(ب خاطر چشای گربه ایش)
لی:بهش میگیم ببعی^^
بکهیون:نوتلا قند و نبات توت فرنگی
چن:پدر و همسر نمونه
چانیول:دراز مثل تیر برق خوش خنده
دی او:پنگوءن و چشای درشت
کای:هات و منحرف
سهون:پوکر اعظم

(11-03-2021، 19:42)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2021، 19:34)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاسم نمیدی ):
هیچ کاری نکردی؟! cry2
نه نیستی ):
یه انسان جالی .-.

بیا خو سپاس زدم ۰-۰
چیکار کردم خووو ۰-۰
انسان جالی @-@ -.-
مرسی ):
اذیتم کردی بعدشم کتمان!! این بدترینه cry2

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 11-03-2021

(11-03-2021، 19:36)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2021، 19:32)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استاد هانیه رو فقط من میشناسم و تو انجمن هم نی Telegh_40

از همون موقعی ک لیف براش کشیدی ، ب کتفم

خو که چی ۰-۰ اصن خودم با همت خودم اکسوال میشم استاد برا چیمه ۰-۰ شده همون تک فن بی تی اس و آرمی میمونم خیلیم بهتره ولی عمرا از تویه حکومت خور مستر پابجی خور کمک بگیگیرم ۰-۰ =.//

جهندم

جزوه هایه استاد رو از دست دادی

استاد دانشگاه سئول بود ( مدرکشم از همونجا گرفت)

(11-03-2021، 19:37)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2021، 19:31)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقنی؟! نه کی به مستر پابجی خور نیاز داره یاع ۰-۰ از خودش میگیگیرم خو باهاشم آشنا میشم *-* تگش نما پلیز ۰-۰
خخخ خوش خیال!
تو روبیکاست!
ولی تو نسخه های قبل صدرا نوشته مونده باید از بین 20000 تا ارسال پیداش کنی ^^

خیلیم بد خیالم!
هیچی دیگه منتفی شد همون آرمی باشم بهتره ۰-۰ از اینکه محبت قلبیم واسه هم پسرا و هم کاراکترا و دازایم کوچیک باشه میترسم!!
همینجوری بسه بابا قلبم دیگه جا نداره هفتا پسر واقعی و اونهمه هم که تو یه دنیای دیگه زندگی میکنن! ۰-۰ -.-

(11-03-2021، 19:44)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"AVA_MADI*"
اینارو یادت باشه
مطمئن بودم جواب میده Telegh_01

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 11-03-2021

@"BTS.ARMY" اینقدر ب رئیس بیگ هیت فشار آوردم اسم شرکتو عوض کرد Telegh_01

(11-03-2021، 19:44)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2021، 19:36)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو که چی ۰-۰ اصن خودم با همت خودم اکسوال میشم استاد برا چیمه ۰-۰ شده همون تک فن بی تی اس و آرمی میمونم خیلیم بهتره ولی عمرا از تویه حکومت خور مستر پابجی خور کمک بگیگیرم ۰-۰ =.//

جهندم

جزوه هایه استاد رو از دست دادی

استاد دانشگاه سئول بود ( مدرکشم از همونجا گرفت)

نمیخام آقا! ۰-۰ برا خودت ۰-۰ مال خودت ۰-۰ نوش جونت ۰-۰

(11-03-2021، 19:44)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"AVA_MADI*"
اینارو یادت باشه

ایول دستت مرسییی*-* Big Grin

(11-03-2021، 19:41)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2021، 19:39)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بگو آرمین ایز عه جنتلمن :/
خب برم ببینم...
چی سرچ کنم؟!
داف یا...؟! Telegh_01
ببین ساسی تهران توکیو رو خونده رو باش بفرستم؟(تنها ارتباط بین ایران و ژاپن) :telegh_01;
داش سرچ کن زن ژاپنی Telegh_01
عه نشنیدم!! بفرست آری!
سکته نکنم یه وقت؟! (: