انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 (/showthread.php?tid=295381)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - Emmɑ - 12-03-2021

(12-03-2021، 21:15)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2021، 21:14)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره/:
اسمشم نمیدونم چی بزارم
بچم ب من رفته4fvf

ژووووون *-*
هرچی دوست داشتی بزار 4fvf
آره ._.
وایی شوهرم قربونت برهه
میگم دیگ ب شوهرم میرفت زشت میشد/:

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - ѕααяeη - 12-03-2021

(12-03-2021، 21:17)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2021، 21:15)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ژووووون *-*
هرچی دوست داشتی بزار 4fvf
آره ._.
وایی شوهرم قربونت برهه

|:
آره موافقم ._.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 12-03-2021

(12-03-2021، 21:17)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وایی شوهرم قربونت برهه

همون طلاق بهتر بود

الانشم داری ترور شخصیتی میکنی

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - Ɗєя_Mσηɗ - 12-03-2021

(12-03-2021، 20:59)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

^.^
آره مهم نی 4fvf
بچه باهوشی هستی ازت خوشم میاد v:

(12-03-2021، 20:59)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا از سنت خجالت میکشی. سن فقط یک عدد است.

ی درصد فک کنی خجالت میکشم ک نمیگم حلالت نمیکنم بمولااااااا

(12-03-2021، 21:04)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اممم... پس چیه؟! ._.
جون (: برا من خیلیه :v
نخود چی v:
ای جان ک

(12-03-2021، 21:06)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
!!! v: !

لطف کردی :>
وایسا من بیام لاقل D:

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - Mohlek - 12-03-2021

(12-03-2021، 20:41)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2021، 20:27)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعله بعله ما باید شمارو سر لوحه خودمون قرار بدیم =)

وفتای "سر لوحه قرار دادن"ـمون پره متاسفانه. میفته برای اونور سال. ((=

(12-03-2021، 20:29)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جررر^-^
+
سلام(:!

سلاام ^^
چطوری قشنگ؟ 
دیگه دمت گرم , اونور سال هوای ما رو داشته باش =)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 12-03-2021

(12-03-2021، 21:28)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخودچی :v
ای جان ک
داوینچی :v
خجالت بکش ._.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - سهَ‌ند - 12-03-2021

(12-03-2021، 21:28)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2021، 20:59)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

^.^
آره مهم نی 4fvf
بچه باهوشی هستی ازت خوشم میاد v:

(12-03-2021، 20:59)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا از سنت خجالت میکشی. سن فقط یک عدد است.

ی درصد فک کنی خجالت میکشم ک نمیگم حلالت نمیکنم بمولااااااا

(12-03-2021، 21:04)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اممم... پس چیه؟! ._.
جون (: برا من خیلیه :v
نخود چی v:
ای جان ک

(12-03-2021، 21:06)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
!!! v: !

لطف کردی :>
وایسا من بیام لاقل D:

پس چرا از گفتنش طفره میری

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 12-03-2021

لعنتیا

دیوونه شدم

http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-۲۰۲۱۰۳۱۲-۲۲۳۹۱۱.png

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 12-03-2021

(12-03-2021، 20:53)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2021، 19:59)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی هست؟!
خب جانی دپ فرزندم : بازیگر نقش جک اسپارو ،

ویلی ونکا و غیره Telegh_59
من....
من متوجه نشدم ):
اوهوم تلخه که پیش فعالم!
خب حقیقت اینه هر کی جای من بود الان پیر فرات بود جان مادرم :v
جک اسپارو؟! کدوم فیلیم؟!
ویلی ونکا خیلی خوشگله که (:
جانی دپ رفت تو لیست جیگرانم dit

(12-03-2021، 21:57)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لعنتیا

دیوونه شدم

http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-۲۰۲۱۰۳۱۲-۲۲۳۹۱۱.png
گمشوووووووو ینییییییییییییی 6

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - THEDARKNESS - 12-03-2021

سلام به ۳ عدد ادم بیکار نیاز مندیم

@"Musalick"

@☪爪尺.山丨几几乇尺☪
@"Alien"
@"نــــــــــⓐنسی"