انجمن های تخصصی  فلش خور
هافبک استقلال به گل گهر سیرجان پیوست (عکس) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: هافبک استقلال به گل گهر سیرجان پیوست (عکس) (/showthread.php?tid=295629)هافبک استقلال به گل گهر سیرجان پیوست (عکس) - THEDARKNESS - 18-03-2021

فرشید باقری هافبک تیم فوتبال استقلال که قرارداد خود را روز گذشته با این باشگاه فسخ کرده بود، با امضای قراردادی یک و نیم ساله به گل گهر سیرجان پیوست.

هافبک استقلال به گل گهر سیرجان پیوست (عکس) 1

به گزارش "ورزش سه"، لیگ بیستم پنجمین فصل حضور این هافبک کرمانی در ترکیب تیم فوتبال استقلال بود؛ فصلی که برای این بازیکن خیلی خوب پیش نرفت و علی رغم اینکه در آخرین حضورش در ترکیب آبی های پایتخت گلزنی کرد، درنهایت تصمیم به جدایی گرفت.


در لیگ بیستم، شاهد حضور ثابت اما کوتاه مدت باقری در ترکیب آبی ها بودیم (او تنها در دو بازی فیکس بود). محمود فکری طی 10 هفته ابتدایی لیگ در 8 بازی به هافبک تیمش میدان داد. او بعد از بازی استقلال و پرسپولیس به کمیته انضباطی باشگاه معرفی شد و شاهد غیبت طولانی مدتش از ترکیب آبی ها بودیم تا اینکه محمود فکری در آخرین بازی که روی نیمکت استقلال حضور داشت، باقری را به ترکیب تیمش اضافه کرد؛ دیداری که با تساوی یک بر یک به پایان رسید و باقری تک گل استقلال را در آن به ثمر رساند.

هافبک استقلال به گل گهر سیرجان پیوست (عکس) 1

باقری روز گذشته در شرایطی به سازمان لیگ رفت و قرارداد خود را فسخ کرد که به شدت از دست استقلالی ها عصبانی بود و در مصاحبه کوتاهی که پس از جدایی از استقلال انجام داد، از اینکه زودتر از جمع آبی ها جدا نشده، ابراز نارضایتی کرد.


این بازیکن حالا یک روز پس از جدایی از استقلال به گل گهر پیوسته و در نیم فصل دوم زیر نظر امیرقلعه نویی بازی خواهد کرد.


طی نیم فصل اول علی علیزاده و احمد زنده روح دو هافبک تدافعی آبی پوشان سیرجانی بودند و امیرقلعه نویی در روزهای محرومیت و مصدومیت این دو بازیکن با مشکل مواجه می شد ولی حالا با اضافه شدن باقری که مهره ای ارزشمند برای استقلال طی سال های گذشته بوده، یکی از دغدغه های سرمربی گل گهر کم خواهد شد.
باقری که متولد کرمان است و فوتبالش را از مس کرمان شروع کرده، با قراردادی یک و نیم ساله به گل گهر اضافه شده و بار دیگر فرصت بازی در استان محل تولد خود را به دست آورده است.


گل گهر پیش از امضای رسمی قرارداد با فرشید باقری، علی دشتی را نیز به خدمت گرفته بود و مرتضی تبریزی نیز یکی از خریدهای نیم فصل دوم امیرقلعه نویی به شمار می رود.