انجمن های تخصصی  فلش خور
فوری : انتقال قاسمی‌نژاد ملغی شد! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: فوری : انتقال قاسمی‌نژاد ملغی شد! (/showthread.php?tid=295645)فوری : انتقال قاسمی‌نژاد ملغی شد! - THEDARKNESS - 19-03-2021

با اتمام فصل نقل و انتقالات باشگاه استقلال موفق به جذب امین قاسمی‌نژاد مهاجم مازندرانی شهرخودرو نشد!

فوری : انتقال قاسمی‌نژاد ملغی شد! 1

به گزارش "ورزش سه"، با اتمام زمان و بسته شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی ، مدیران استقلال برای استخدام همتایان خود در شهرخودرو ناکام ماندند تا مهمترین نقل و انتقال نیم‌فصل برای هواداران این تیم اتفاق نیفتد.


امین قاسمی نژاد که در سه روز گذشته بارها و بارها اخباری حضورش در استقلال به زبان آمده و سایت باشگاه استقلال نیز خبر قطعی انتقال او در جمع آبی ها را تأیید کرده و خبر آن را نیز منتشر نموده بود بعد از فراهم نشدن تضمین مناسب برای حق انتقال سه میلیاردی باید به مشهد برگردد و دوباره نیم فصل دوم پیراهن پدیده را برتن کند.
فوری : انتقال قاسمی‌نژاد ملغی شد! 1
قاسمی نژاد که در سه سال گذشته یکی از بهترین تیم های لیگ برتر بوده و تیم های زیادی را خواهان خود می‌دید در شرایطی که اصرار او برای حضور در استقلال کاملا روشن بود ، درگیر اختلافات و مسائل گروهی از مدیران باشگاه استقلال شد که به دلایل مختلف قصد نداشتند زیر بار این تعهد سنگین بروند .البته روایت باشگاه استقلال متوجه مدیران شهرخودروست .آنها ادعا کرده‌اند:"با وجود فراهم شدن مبلغ مد نظر باشگاه پدیده جهت صدور رضایت نامه امین قاسمی نژاد در قالب چک، مسئولان این باشگاه حاضر نشدند این چک‌ها را دریافت کنند تا انتقال قاسمی‌نژاد انجام نشود.این اتفاق درحالی رخ می‌دهد که چک‌ها در تاریخ مدنظر مسئولان پدیده و با هماهنگی آنان تنظیم شده بود و مسئولان این باشگاه قرار بود در ساعات پایانی روز پنجشنبه این چک‌ها را تحویل بگیرند که در نهایت از دریافت این چک‌ها امتناع کردند.با توجه به اتفاقات رخ داده، به نظر می‌رسد باشگاه پدیده از این انتقال منصرف شده بود."
فوری : انتقال قاسمی‌نژاد ملغی شد! 1
استوری مهدی عبدیان و دلایل منتفی شدن انتقال امین قاسمی نژاد به استقلال؛ باشگاه هر شرطی را قبول می کرد، پدیده شرط دیگری می گذاشت
بنابر اخبار رسیده باشگاه شهرخودرو چک یکی از اعضای هیئت مدیره را قبول نداشت و باید فرد دیگری در هیئت مدیره چک می‌داد که این فرد نیز اعلام کرده است مشکلی برای دسته چکش پیش آمده و نمی تواند برای این انتقال چک بکشد. اما شهرخودرو از این فرد درخواست کرده بود که حداقل پشت چک دیگر عضو هیئت مدیره را امضا کند که این مسئله نیز اتفاق نیفتاد و این عضو متمول هیئت مدیره قصد نداشت زیر دین این انتقال برود و به نوعی ضمانت نقد شدن چک مشاور هیئت مدیره را برعهده بگیرد.با انتشار خبر لغو انتقال قاسمی‌نژاد، بازهم هواداران استقلال ناامید از تیم اداره کننده به انتقاد شدید از آنها پرداخته‌اند. آنها شرایط خود را با رقیب سنتی مقایسه می‌کنند که به سادگی سه انتقال مدنظر خود را از قطر و پرتغال و مشهد انجام داد و قبل از اینکه کار به روز آخر نقل و انتقالات بخورد پنجره خود را باز کرد.اتفاقاتی دقیقا برخلاف آنچه در باشگاه آبی رخ داد . باشگاهی با پنجره‌ای که روز آخر باز شد و ستاره‌ای که با وجود بوق و کرنای مدیریت در نهایت به تیم قبلی‌اش برگشت.