انجمن های تخصصی  فلش خور
لیونل مسی نه، سیتی در مسیر جذب یک ستاره بزرگ (عکس) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: لیونل مسی نه، سیتی در مسیر جذب یک ستاره بزرگ (عکس) (/showthread.php?tid=295661)لیونل مسی نه، سیتی در مسیر جذب یک ستاره بزرگ (عکس) - omidkaqaz - 20-03-2021عملکرد فوق العاده ارلینگ هالند در ماه های اخیر در ترکیب دورتموند باعث شده تیم های بزرگی از جمله رئال مادرید، بارسلونا، چلسی، بایرن مونیخ، منچستریونایتد و برخی تیم های متمول دیگر برای خرید او اقدام کنند. اما نشریه سان اسپورت مدعی شد در حال حاضر منچسترسیتی در این کورس نسبت به دیگر رقبا شرایط بهتری دارد. اگرچه اخبار حول محور انتقال لونل مسی از بارسلونا به سیتی بوده، اما به نظر می رسد این باشگاه ترجیح می دهد روی بازیکنان جوان سرمایه گذاری بکند.

 
لیونل مسی نه، سیتی در مسیر جذب یک ستاره بزرگ (عکس) 1

 
سرخیو آگوئرو، بهترین گلزن تاریخ منچسترسیتی در آستانه جدایی از این باشگاه قرار گرفته و سیتیزن ها در صورت جدایی او، به جز گابریل ژسوس مهاجم نوک دیگری در اختیار ندارند. بدین ترتیب بی تردید سیتی در تابستان پیش رو برای خرید یک مهاجم جدید اقدام می کند و جذب احتمالی ارلینگ هالند بهترین خبر برای پپ گواردیولا خواهد بود.

پپ گواردیولا دیروز در مصاحبه ای در این خصوص گفت: ارلینگ هالند یکی از بهترین مهاجمان دنیای فوتبال در این سن و سال است. من چند فیلم از بازی و گل های دیده و واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم. اما ارلینگ هالند در حال حاضر بازیکن دورتموند است و من نمی توانم به سوالات درباره بازیکنان دیگر تیم ها پاسخ بدهم.
 
البته کار منچسترسیتی برای خرید ارلینگ هالند آسان نخواهد بود. به نظر می رسد دورتموند در تابستان رقمی در حدود 150 میلیون یورو برای فروش این بازیکن درخواست کرده است. در صورت صبر کردن تا تابستان سال 2022 و فعال شدن بند 75 میلیون یورویی خرید ارلینگ هالند، دیگر رقبا از جمله رئال مادرید نیز جدی تر به این کورس اضافه می شوند و کار سیتی سخت تر خواهد شد.
 
اما در شرایط فعلی به نظر می رسد این باشگاه متمول و انگلیسی در مسیر جذب ارلینگ هالند قرار گرفته است. نشریه سان تصویری از دوران کودکی ارلینگ هالند با لباس سیتی منتشر کرده تا شایعات در مورد انتقال او افزایش یابد.
 
لیونل مسی نه، سیتی در مسیر جذب یک ستاره بزرگ (عکس) 1