انجمن های تخصصی  فلش خور
شرم آور؛ تکرار یک اتفاق تلخ در فوتبال انگلیس - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: شرم آور؛ تکرار یک اتفاق تلخ در فوتبال انگلیس (/showthread.php?tid=295708)شرم آور؛ تکرار یک اتفاق تلخ در فوتبال انگلیس - THEDARKNESS - 23-03-2021

یک اتفاق تلخ برای چندمین بار در طول این فصل در لیگ برتر انگلیس رخ داده است.
شرم آور؛ تکرار یک اتفاق تلخ در فوتبال انگلیس 1
به گزارش "ورزش سه"، شیاطین سرخ شب گذشته در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس به مصاف لسترسیتی رفتند و در نهایت با نتیجه 3-1 از تیم برندان راجرز شکست خوردند؛ موضوعی باعث حذف تیم اوله گنار سولسشر و از دست رفتن یک جام دیگر برای آن ها شد.فرد، هافبک برزیلی منچستریونایتد، بازیکنی بود که در مسابقه شب گذشته برابر لستر عملکرد ناامید کننده ای از خود ارائه داد و چندین اشتباه مهم و تاثیر گذار در جریان مسابقه مرتکب شد.
شرم آور؛ تکرار یک اتفاق تلخ در فوتبال انگلیس 1
همین عملکرد ضعیف فرد باعث شد که هواداران منچستریونایتد یک بار دیگر اتفاقی شرم آور را رقم بزنند و با توهین های نژادپرستانه به این بازیکن حمله کنند. آنها پس از مسابقه با قرار دادن ایموجی میمون زیر پست های فرد دست به این اقدام ناراحت کننده زدند.این اما اولین باری نبود که ستاره های منچستر یونایتد مورد هدف این حملات نژادپرستان قرار گرفته اند. پیش از این آنتونی مارسیال، اکسل توانزبه و مارکوس راشفورد نیز با این اقدام شرم آور روبرو شده بودند.
شرم آور؛ تکرار یک اتفاق تلخ در فوتبال انگلیس 1
اکنون به نظر می رسد که با این اتفاقات رخ داده در ماه های اخیر فشار روی رسانه های اجتماعی و صاحبان آنها به اوج خود رسیده و در واقع این درخواست وجود دارد که مجازات سخت گیرانه ای در رابطه با این مسئله صورت بگیرد و حتی حساب کاربری افراد نژاد پرست غیر فعال گردد.همچنین به طور قطع فرد آخرین بازیکنی نخواهد بود که مورد این حملات نژادپرستانه قرار گرفته و قطعاً در آینده نیز چنین اتفاقی رخ خواهد داد؛ مسئله ای که یک نگرانی بزرگ برای اتحادیه فوتبال انگلیس محسوب می شود و آنها به شدت به دنبال راهکاری برای مقابله با این اتفاق ناراحت کننده هستند.