انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 (/showthread.php?tid=295736)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - ѕααяeη - 28-03-2021

cof

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 28-03-2021

(28-03-2021، 20:24)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2021، 20:19)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱_ من بی شخصیتم پس نیا بام زر زر نکن وگرنه تو منتهی الهیت میزارم
۲_ حاجی خودت چرت و پرت گفتی ؛ اصن از قدیم گفتن چیزی که دچار خارش شده ؛ در واقع داره یه چیز دیگه رو نوازش میکنه! جمله سنگینیه که فک نکنم بفهمیش
۳_ من بی جنبه ام ؟ ینی تو با جنبه ای دیگه ؟ پس ازین به بعد منم مث خودت بات حرف میزنم
۴_ خوردنی نیستی ک بخورمت
۵_ ن فک کنم باید آخر شب یه ملاقاتی بات داشته باشم تا از بیخ و بن حل کنم قضیه رو
۶_ خودم این پیامو گزارش میکنم و لازم به مالیدن و ماساژ دادن شما برای مدیرا نیست
۷_ با تشکر
حاجی یکم اووردوز کردیا!
اون شب و خارش و نوازش مناسب نیستن Telegh_42

حاجی یه اوسکول برگرده ب طور غیر مستقیم بت بگه مادر ج...
تو اوردوز نمیکنی ؟ الان ناموصا حقش نبود من خودم شخصا هف جد آبادشو از پشت به عزاش بنشونم ؟تا کی جلوی خودتو بگیری و به یه اوسکول شیرین عقل چیزی نگی ؟
هی من دارم جلوی خودمو میگیرم بعد این لوله بخاریا فک میکنن چیزی ندارم بهشون بگم

[/quote]
بگم خوشحال میشم منم اووردوز کردم! خب اون کلمه غیر مستقیم نداره ک :/
چطوری گفت؟!
عه لوله بخاری یکی از لقبام بود یادش بخیر (:

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - _sehun_ - 28-03-2021

(28-03-2021، 20:26)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2021، 20:23)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب خدا پیشم بودی انقد کتکت میزدم(سابقه خوبی در کتک زدن بقیه دارم)
خب چیشد؟
اونا برات زحمت کشیدن اینطور نگو

چون رو مخی/:
بگم؟
همه اینو میگن ک :»
کتک مجازی بزن خو -_+
هیچی شب بابام تهدیدم کرد به ناقص کردن اعضای بدن منم یاد بعضی چیزا افتادم بعد دعا کردم قلب همشون وایسه یا تو ماشین همگی بمیرن ولی نشد :/

خوبه!
بوگو!

(28-03-2021، 20:24)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"BTS.ARMY"
ولش آرمی :/
چشم *-*

/:
غوداااا
چرا تهدیدت کرد؟گف چی؟

آرمین ب خدا هرروز ازت میپرسم نرفته باشیجرت میدم/:
بزن شبکه دو رو کنترل بزن رو تلتکست بزن صفحه 650
باشگاه پرواز!
مسوولش ی مرد سیده شوخه ک سر ب سر بقیه میزاره و کلی ب بقیه کمک میکنه
من خودم خیلی نا امید بودم خیلی کمکم کرد

(28-03-2021، 20:29)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2021، 20:19)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲_ حاجی خودت چرت و پرت گفتی ؛ اصن از قدیم گفتن چیزی که دچار خارش شده ؛ در واقع داره یه چیز دیگه رو نوازش میکنه! جمله سنگینیه که فک نکنم بفهمیش
۳_ من بی جنبه ام ؟ ینی تو با جنبه ای دیگه ؟ پس ازین به بعد منم مث خودت بات حرف میزنم
۴_ خوردنی نیستی ک بخورمت
۷_ با تشکر
حاجی یکم اووردوز کردیا!
خاک تو سر جفتتون
[/quote]
من چرا آخه؟! -_-

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - Mohlek - 28-03-2021

(28-03-2021، 20:30)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2021، 20:24)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی یکم اووردوز کردیا!

حاجی یه اوسکول برگرده ب طور غیر مستقیم بت بگه مادر ج...
تو اوردوز نمیکنی ؟ الان ناموصا حقش نبود من خودم شخصا هف جد آبادشو از پشت به عزاش بنشونم ؟تا کی جلوی خودتو بگیری و به یه اوسکول شیرین عقل چیزی نگی ؟
هی من دارم جلوی خودمو میگیرم بعد این لوله بخاریا فک میکنن چیزی ندارم بهشون بگم
بگم خوشحال میشم منم اووردوز کردم! خب اون کلمه غیر مستقیم نداره ک :/
چطوری گفت؟!
عه لوله بخاری یکی از لقبام بود یادش بخیر (:
[/quote]
فرمودن معلوم نی از پشت کدوم بوته ای سبز شدی

(28-03-2021، 20:29)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

cof
بههه سلام بانو ._.
khosh

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - Mohlek - 28-03-2021

(28-03-2021، 20:29)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۴_ خوردنی نیستی ک بخورمت
۷_ با تشکر
حاجی یکم اووردوز کردیا!
خاک تو سر جفتتون
[/quote]
تو هف جد آبادت

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - ѕααяeη - 28-03-2021

(28-03-2021، 20:32)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2021، 20:29)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

cof
بههه سلام بانو ._.
khosh

سلام مرسی kaffe2

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - _Strawberry_ - 28-03-2021

(28-03-2021، 20:03)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2021، 19:43)♔Khalse♔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب سعی کن استرس نداشت باشی اینجوری بیشتر سر در گم میشی :/

اوهوم ولی دست خودم نی://///

(28-03-2021، 19:44)shmim نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سال اولی هستی ؟
منم کنووری ام
سال دومی البته

از ی طرف اسنرس دارم
از ی طرف نمیخونم
دیوونه شدم انگار
چی بگم والا:/

(28-03-2021، 20:30)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2021، 20:26)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه اینو میگن ک :»
کتک مجازی بزن خو -_+
هیچی شب بابام تهدیدم کرد به ناقص کردن اعضای بدن منم یاد بعضی چیزا افتادم بعد دعا کردم قلب همشون وایسه یا تو ماشین همگی بمیرن ولی نشد :/

خوبه!
بوگو!

چشم *-*

/:
غوداااا
چرا تهدیدت کرد؟گف چی؟

آرمین ب خدا هرروز ازت میپرسم نرفته باشیجرت میدم/:
بزن شبکه دو رو کنترل بزن رو تلتکست بزن صفحه 650
باشگاه پرواز!
مسوولش ی مرد سیده شوخه ک سر ب سر بقیه میزاره و کلی ب بقیه کمک میکنه
من خودم خیلی نا امید بودم خیلی کمکم کرد
D:
مرض داره که هی از دنیا ناامیدم کنه -_- گفت بزنم چش و چالتو نابود کنم تقصیر خودته -_+
و خیلی چیزا که مناسب اینجا نیست ._.

بابا میشناسم کاپی رو :v
درج نمیکنه بیخیال شدم -_-