انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 (/showthread.php?tid=295736)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - DarkLight - 24-03-2021

(24-03-2021، 22:45)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 22:40)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"نــــــــــⓐنسی"
مرسی بهترین خبر بود
میدونستم پسرم خیلی clean: )

اهم اس ام هیچ موزی نخورده و گفته چیزی ندارم بگم ولی بکی و اکسو الا رگباری حمایت میکنن(:::
قبل اینکه بفهمن شایعس فن نماهای اکسو زیر پست دختره کلی هیت ب چان داده بودن
من میگم این بک بزرگترین مانعه:/
فن فیک های بی فکر با اون مغز کوچیکشون

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - _sehun_ - 24-03-2021

(24-03-2021، 23:06)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 23:03)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس منو ندوس هیچکی منو دوس نداره جز پسرام):

نه خیرم هنوزم کسایی هستند که خودت خبر نداری ولی بازم واقعا دوستت دارن(:

نا ):
سهون میگه فن هامو اندازه مامانم دوس دارم(::::

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - *Aɴѕel* - 24-03-2021

(24-03-2021، 23:00)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 22:57)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشم مشکیِ مننن<:!
*وقتی من یکی رو اینجوری صدا میکنم یعنی افکار بدی توی سرمه<:

میشه صدا کنی ولی افکار بدو بریزی اونور ؟ D:

قول نمیدم<:

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - Emmɑ - 24-03-2021

(24-03-2021، 23:05)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 23:00)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شوتورمااا  اینجا همه یه حیوونی هستن._.
مگ به من اخطار هم میدن؟._.
میدونی 2 بار اخطار بدی محروم میشم؟//:

من فرق دارم با بقیه :v ، شاید حرفت مصداق اون جمله باشه که میگه "انسان حیوانی است دوپا " ولی من ترجیح میدم تمرکزمو بزارم روی بخش اشرف مخلوقات بودنم و تفاوت های خودمو با یک حیوان روز به روز بیشتر کنم.
اره ، چرا ندن ؟ :>
من قوانینُ بهتر از تو میدونم :v
نکشیمون متفاوت._.
ای جان من بهت افتخار میکنم ای مسلمان!درود زلیخا بر تو باد
من 70 درصد اخطار داشتم اون اوایل که با همه مشکل داشتم همش اخطار دریافت میکردم
میدونم عزیزممم|:

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - Ɗєя_Mσηɗ - 24-03-2021

(24-03-2021، 23:06)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 23:05)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فرق دارم با بقیه :v ، شاید حرفت مصداق اون جمله باشه که میگه "انسان حیوانی است دوپا " ولی من ترجیح میدم تمرکزمو بزارم روی بخش اشرف مخلوقات بودنم و تفاوت های خودمو با یک حیوان روز به روز بیشتر کنم.
اره ، چرا ندن ؟ :>
من قوانینُ بهتر از تو میدونم :v

وایسا ببینم
تو کی شوهر کردی بدون اجازه‌ی من؟ -_-

من ؟ من غلط بکنم عشقم -_-
سینگل نشستیم یه گوشه شوهر چیکا میخوام ._.*

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - _sehun_ - 24-03-2021

(24-03-2021، 23:07)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 23:02)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عمو سهون زود باش ب مهسا خانم عیدی بده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیا

نظرت در مورد 20 درصد دو هفته چیه ؟

(24-03-2021، 23:02)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وی علائم کرونا داشت .. ):

خدانکنههه -_____________-

چی بیست درصد دو هفته؟
+
سهون عیدی اشانتیون شلوار کردی شلوارکی بهت میده

@"†ˢᴵᶜᴷ ᴹᴵᴺᴰ†"
سلام لاوم(:♡

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 24-03-2021

(24-03-2021، 23:09)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"†ˢᴵᶜᴷ ᴹᴵᴺᴰ†"

khbi Azizm?

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב - 24-03-2021

(24-03-2021، 23:07)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 23:06)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه خیرم هنوزم کسایی هستند که خودت خبر نداری ولی بازم واقعا دوستت دارن(:

نا ):
سهون میگه فن هامو اندازه مامانم دوس دارم(::::
باه (:
 اون کاری و طرفداری دوست داشتنشدخب بنظرم، نمیگم بد عالی ولی خب من دوستان واقعی منظورم هستش-_*

(24-03-2021، 23:10)†ˢᴵᶜᴷ ᴹᴵᴺᴰ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 23:09)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"†ˢᴵᶜᴷ ᴹᴵᴺᴰ†"

khbi Azizm?

مرسی زیبا
تو خوبی؟!