انجمن های تخصصی  فلش خور
بازگشت باشکوه کاپیتان معروف با فتح جام - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: بازگشت باشکوه کاپیتان معروف با فتح جام (/showthread.php?tid=295788)بازگشت باشکوه کاپیتان معروف با فتح جام - THEDARKNESS - 27-03-2021

تیم بایک موتور مزد انتظار طولانی خود برای حضور سعید معروف را گرفت و با درخشش مغز متفکر والیبال ایران قهرمان لیگ چین شد.
بازگشت باشکوه کاپیتان معروف با فتح جام 1
به گزارش "ورزش سه"، ماجرای بایک موتور و سعید معروف از سال 98 آغاز شد؛ جایی که در تابستان اعلام شد کاپیتان تیم ملی ایران قصد دارد در لیگ چین به میدان برود. بایک موتور برای یکی از بهترین پاسورهای جهان والیبال مبلغ چشمگیری را پرداخت کرد و انتظار داشت در زمستان همان سال با معروف برای قهرمانی استارت بزند، اما کرونا همه چیز را برهم زد. این تیم چینی لیگ سال قبل را بدون ستاره ایرانی خود سپری کرد، اما با اصرار بر قراردادی که با مغز متفکر والیبال ایران امضا کرده بود، بالاخره در زمستان 99 برای اولین بار معروف با پیراهن این تیم به میدان رفت.


طی 10 روز اخیر لیگ والیبال چین به صورت متمرکز برگزار شد و بعد از برگزاری مرحله مقدماتی، تیم ها به صورت ضربدری در پلی آف به میدان رفتند تا اینکه تیم بایک موتور با درخشش پاسور ایرانی خود به فینال رسید و برابر شانگهای ایستاد. در دیدار اول فینال این رقابت ها که به صورت دو از سه برگزار می شد، معروف و یارانش موفق به شکست رقیب سرشناس خود شدند و امروز این شانس را داشتند با کسب دومین پیروزی جام قهرمانی را بالای سر ببرند.


تیم والیبال بایک موتور پکن امروز در دومین بازی خود در مرحله فینال سوپرلیگ چین به مصاف شانگهای رفت و موفق شد در ست متوالی با ثبت امتیازهای ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۱۸ حریف خود را شکست دهد تا مقتدرانه و بدون شکست، فاتح جام قهرمانی این فصل شود.


پرونده لیگ چین موسوم به CVL درحالی بسته شد که تیم قهرمان، سعید معروف کاپیتان پرآوازه تیم ملی ایران و ستاره والیبال جهان را در ترکیب داشت. پاسور سرشناسی که همین چند روز پیش از سوی FIVB «جادوگر و سرگرم‌کننده درجه یک» لقب گرفت و به عنوان والیبالیستی الهام‌بخش و منحصربه‌فرد معرفی شد.
بازگشت باشکوه کاپیتان معروف با فتح جام 1
بدون شک سعید معروف بعد از حدود 14 ماه دوری از میادین نمایش خوبی در ترکیب بایک موتور داشت و توانست یکی از پایه های اصلی قهرمانی این تیم باشد. اهدای جایزه بهترین بازیکن خارجی این فصل لیگ والیبال چین به کاپیتان تیم ملی والیبال ایران هم مهر تاییدی روی آمادگی بالا و هوشمندی همیشگی او بود.


کار کاپیتان معروف در این فصل از لیگ چین در شرایطی به پایان رسید که بسیاری از علاقه‌مندان به والیبال از دوری ۴۲۸ روزه ابرستاره تیم ملی ایران در آستانه لیگ ملت‌ها و بازی‌های المپیک ابراز نگرانی کرده بودند، اما درخشش معروف در CVL ثابت کرد که کاپیتان تیم ملی از هر جهت آماده است تا یک سال متفاوت را برای والیبال ایران با سرمربیگری آلکنو رقم بزند.