انجمن های تخصصی  فلش خور
سامان در مسیر یک بازگشت دلچسب (عکس) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: سامان در مسیر یک بازگشت دلچسب (عکس) (/showthread.php?tid=295791)سامان در مسیر یک بازگشت دلچسب (عکس) - THEDARKNESS - 27-03-2021

مهاجم تازه وارد تراکتور سال جدید را با گلزنی آغاز کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سامان نریمان جهانی یکی از ستاره های تراکتور در فصلی بود که این تیم فاصله ناچیزی تا قهرمانی در لیگ برتر داشت. او در لیگ چهاردهم گل های حساسی برای تراکتور به ثمر رساند و اوج درخشش اش هت تریک مقابل استقلال در هفته های پایانی بود.نریمان جهان بعد از جدایی از تراکتور و حضور در تیم های پرسپولیس، ماشین سازی، گسترش فولاد، پیکان و نفتچی آذربایجان در نقل و انتقالات زمستانی لیگ بیستم بار دیگر به جمع سرخ پوشان فوتبال آذربایجان پیوست.سامان که در دوره اول حضورش در تراکتور به عنوان بازیکنی جوان، جزو آینده های فوتبال آذربایجان به حساب می آمد، اینک در حالی به این تیم بازگشته که با 29 سال سن در اوج پختگی قرار دارد و رسول خطیبی امید زیادی به درخشش او در بازی های حساس پیشروی تیمش در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا داد.
سامان در مسیر یک بازگشت دلچسب (عکس) 1
در اولین بازی تراکتور در سال 1400 که یک دیدار دوستانه بود، شاگردان خطیبی موفق به شکست دادن تیم علم و ادب تبریز شدند. سامان نریمان جهان در این دیدار یکی از سه گل تیمش را وارد دروازه حریف کرد تا سال جدید را با گلزنی شروع کرده و با انگیزه بالاتری خود را برای بازی های حساس آینده آماده کند.