انجمن های تخصصی  فلش خور
پیشنهاد ۸۰ میلیونی منچستر یونایتد به ستاره اتلتیکو مادرید - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: پیشنهاد ۸۰ میلیونی منچستر یونایتد به ستاره اتلتیکو مادرید (/showthread.php?tid=295803)پیشنهاد ۸۰ میلیونی منچستر یونایتد به ستاره اتلتیکو مادرید - THEDARKNESS - 28-03-2021

آ. اس اسپانیا از علاقه شیاطین سرخ به ستاره سابق زیدان و کنونی سیمئونه خبر داد.
پیشنهاد ۸۰ میلیونی منچستر یونایتد به ستاره اتلتیکو مادرید 1
مارکوس یورنته در ترکیب کنونی اتلتیکومادرید به یکی از بازیکنان تاثیرگذار بدل شده و توانسته زیر نظر سیمئونه بسیار رشد کند و به یک بازیکن درخشان بدل شود. او در تیم رئال مادرید زیر نظر زیدان نیز بازی کرد، ولی اصلا نتوانست به مانند دوران باشکوه خود در اتلتیکو نمایشی قابل قبول از خود به اجرا گذارد. یورنته فصل گذشته به تنهایی باعث حذف لیورپول در آنفیلد، در آخرین بازی پیش از کرونا شد و به یکی از ستاره‌های دنیا لقب گرفت.

اکنون آ. اس اسپانیا گزارش داده که منچستریونایتد خواهان به خدمت گیری «مارکوس یورنته» از اتلتیکومادرید است و می‌خواهد برای ستاره سیمئونه ۸۰ میلیون یورو نیز بپردازد. رسانه مادریدی نوشت که اتلتیکومادرید می‌خواهد پیشنهاد شیاطین سرخ را بررسی کند و در صورت توافق ستاره خود را با اینکه مهره تاثیرگذاری در تیم است، به انگلیسی‌ها بفروشد.

اتلتیکومادرید در جدول لالیگا اکنون با اختلاف ۴ امتیاز نسبت به بارسلونا صدرنشین است و مدعی اصلی قهرمانی این فصل اسپانیاست. سیمئونه با تغییر تاکتیک و حضور سوارس، فلیکس، کوکه، کاراسکو و یورنته خط تهاجمی قدرتمندی برای مادریدی‌ها ایجاد کرده است.