انجمن های تخصصی  فلش خور
زنگ خطر برای علیرضا بیرانوند - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: زنگ خطر برای علیرضا بیرانوند (/showthread.php?tid=295987)زنگ خطر برای علیرضا بیرانوند - THEDARKNESS - 04-04-2021

بیرانوند در این فصل تلاش زیادی داشت تا بتواند جایگاه ثابتی در تیمش به‌دست آورد، اما چند اشتباه و البته بدشانسی سبب شد تا نتواند به جایگاهی که استحقاقش را داشت، برسد.
زنگ خطر برای علیرضا بیرانوند 1
علیرضا بیرانوند در این فصل شرایط چندان خوبی در آنتورپ نداشته و با وجود اینکه در هفته‌های گذشته و با مصدومیت ژان بوتز فرصت خوبی برای درخشش در ترکیب تیمش پیدا کرده بود، اما نتوانست به‌صورت مناسبی اعتماد سرمربی تیم را جلب کند. او اگرچه در دیدار تیم‌ملی ایران برابر سوریه چند واکنش خوب داشت و درمجموع عملکرد قابل‌قبولی ارائه کرد، اما در بازگشت به لیگ بلژیک شاید دوباره نیمکت‌نشین شود و جای خود را به اورتوین دی‌ولف، خرید زمستانی این تیم بدهد.

سایت فوتبال بلژیک دراین‌باره نوشت: «باشگاه آنتورپ پس از مدت‌ها هر ۳ دروازه‌بان خود را آماده دراختیار دارد. ژان بوتز که دچار مصدومیت سختی شده بود حالا با پشت‌سر گذاشتن دوران نقاهت آماده حضور در ترکیب تیمش است و دی‌ولف و بیرانوند نیز دیگر گزینه‌هایی هستند که فرانک ورکاترن می‌تواند روی استفاده از آن‌ها حساب کند. آنتورپ روز دوشنبه دیداری مهم برابر اندرلخت پیش‌رو دارد و یکی از تردید‌های سرمربی تیم برای این مسابقه درون دروازه است و اینکه درنهایت از کدام‌یک از این بازیکنان استفاده خواهد کرد.

گفته می‌شود فرانک ورکاترن تصمیم دارد در این مسابقه از اورتوین دی‌ولف در ترکیب اصلی تیمش استفاده کند. این گلر جوان در ژانویه از یوپن راهی آنتورپ شد و پس از اینکه علیرضا بیرانوند دچار مصدومیت شد خیلی زود فرصت حضور در چارچوب دروازه را به‌دست آورد. او حالا به انتخاب اول سرمربی تیم بدل شده و به احتمال زیاد روز دوشنبه نیز در ترکیب تیمش قرار خواهد گرفت. بوتز هم که تا پیش از مصدومیتش فیکس تیمش بود حالا باید روی نیمکت نشسته و منتظر فرصتی برای درخشش دوباره باشد. در چنین شرایطی به‌نظر می‌رسد علیرضا بیرانوند گزینه سوم برای حضور در چارچوب دروازه آنتورپ خواهد بود.»

بیرانوند در این فصل تلاش زیادی داشت تا بتواند جایگاه ثابتی در تیمش به‌دست آورد، اما چند اشتباه و البته بدشانسی سبب شد تا نتواند به جایگاهی که استحقاقش را داشت، برسد.زنگ خطر برای علیرضا بیرانوند 1