انجمن های تخصصی  فلش خور
کلکسیون فرصت سوزی پرسپولیسی‌ها در مشهد! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: کلکسیون فرصت سوزی پرسپولیسی‌ها در مشهد! (/showthread.php?tid=295989)کلکسیون فرصت سوزی پرسپولیسی‌ها در مشهد! - THEDARKNESS - 04-04-2021

دیدار تیم‌های پرسپولیس و پدیده خراسان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در جریان هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال پدیده خراسان از ساعت ۱۶:۳۵ در ورزشگاه امام رضای مشهد میزبان پرسپولیس بود که این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

برای پدیده در این دیدار امین قاسمی‌نژاد در دقیقه ۱+۴۵ و برای پرسپولیس میلا سرلک در دقیقه ۶۹ گلزنی کردند.

در ۱۵ دقیقه نخست این دیدار، بازی بیشتر در میانه میدان در جریان بود اما با این حال هر چه از زمان بازی گذشت این مشکی پوشان پرسپولیس بودند که بر بازی مسلط شدند و یکی دو فرصت نصف‌ونیمه ایجاد کردند.

در دقیقه ۱۰، سعید آقایی که نفوذهای مکرری از سمت چپ انجام می‌داد، با ارسال توپ روی دروازه فرصت بسیار خوبی برای شهریار مغانلو ایجا کرد اما ضربه سر این بازیکن راهی اوت شد.

در دقیقه ۱۷، حرکت خوب شاگردان مهدی رحمتی فرصت بسیار خوبی برای پدیده ایجاد کرد اما ضربه امین قاسمی‌نژاد را لک در دو مرحله مهار کرد.

در دقیقه ۱۸، امید عالیشاه با حرکت به درون محوطه جریمه پدیده، توپ را به مقابل دروازه ارسال کرد اما ترابی نتوانست از این فرصت استفاده کند.

در دقیقه ۳۳، کمال کامیابی‌نیا درون محوطه جریمه پدیده صاحب توپ شد و با عبور از یک بازیکن توپ را به عالیشاه رساند اما شوت این بازیکن راهی به دروازه پیدا نکرد.

در دقیقه ١+۴۵ علی نعمتی با حرکت به درون محوطه جریمه پرسپولیس، از سمت راست توپ را به مقابل دروازه ارسال کرد و امین قاسمی‌نژاد با ضربه نوک پا دروازه پرسپولیس را باز کرد.

در آغاز نیمه دوم این دیدار، پرسپولیس بازی هجومی‌تری را در دستور کار خود قرار داد اما ضد حملات پدیده هم بسیارخطرناک بود.

در دقیقه ۵۵، حرکت خوب امین قاسمی‌نژاد باعث شد درون محوطه جریمه پرسپولیس، بایرامی صاحب توپ شود اما شوت این بازیکن پس از واکنش لک راهی کرنر شد.

در دقیقه ۶۶، پرسولیس سمت راست محوطه جریمه پدیده صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و در ادامه ترابی توپ را روی دروازه ارسال کرد اما این موقعیت از دست رفت.

در دقیقه ۶۹، روی یک رفت و برگشت میلاد سرلک درون محوطه جریمه پدیده به توپ رسید و با یک شوت پای راست دروازه را باز کرد.

در دقیقه ۷۲، صادق صادقی از پشت محوطه جریمه پرسپولیس دروازه این تیم را هدف قرار داد اما حامد لک اجاره نداد توپ به گل تبدیل شود و در ادامه توپ به اوت رفت.

در دقیقه ۷۶، پرسپولیس پشت محوطه جریمه پدیده صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و در ادامه ترابی قصد داشت با استفاده از این فرصت دروازه را باز کند که شوت این بازیکن با واکنش دروازه‌بان پدیده به گل تبدیل نشد.

در دقیقه ۷۸، حرکت خوب شاگران گل‌محمدی با ورود شهریار مغانلو به درون محوطه جریمه پدیده همراه بود و درحالی که دروازه‌بان حریف جا مانده بود دروازه خالی بود، مهدی عبدی که به توپ رسیده بود نتوانست دروازه را باز کند.

در قیقه ۸۰، امین قاسمی‌نژاد روی یک ضد حمله صاحب توپ شد از پشت محوطه جریمه پرسپولیس دروازه این تیم را هدف قرار داد اما شوت او راهی کرنر شد.
کلکسیون فرصت سوزی پرسپولیسی‌ها در مشهد! 1
در دقیقه ۸۱، مهدی ترابی با ورود به درون محوطه جریمه و ارسال توپ روی دروازه پدیده، فرصت بسیار خوبی برای عالیشاه ایجاد کرد اما ضربه سر این بازیکن به تیرک افقی دروازه برخورد کرد.