انجمن های تخصصی  فلش خور
بیرانوند تماشاگر گلباران آنتورپ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: بیرانوند تماشاگر گلباران آنتورپ (/showthread.php?tid=296030)بیرانوند تماشاگر گلباران آنتورپ - THEDARKNESS - 06-04-2021

آنتورپ در غیاب دروازه بان ایرانی خود شکستی سنگین را متحمل شد.
بیرانوند تماشاگر گلباران آنتورپ 1
به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال رویال آنتورپ در چارچوب هفته سی و دوم ژوپیر لیگ بلژیک، از ساعت ۲۰:۴۵ امشب در بوسویل استادیوم به مصاف تیم رده پنجمی اندرلخت رفت و در حالی که دو دروازه بان سرشناس خود را در ترکیب نداشت، شکستی سنگین را از حریف خود متحمل شد.آنتورپ که دو بازی اخیر خود در لیگ بلژیک را با پیروزی پشت سر گذاشته بود، در این دیدار در حالی به مصاف حرف خود رفت که فرانکی فرکاتلر سرمربی این تیم، در نشست خبری پیش از بازی خبر از نیمکت نشینی علیرضا بیرانوند و ژان بوتس خبر داده بود.طبق اعلام سرمربی آنتورپ، اوردوین دی‌وولف، دروازه‌بان شماره سه تیم که مقابل کلوب بروژ نمایش خوبی از خود نشان داده بود در بازی امشب نیز درون دروازه قرار گرفت. دروازه بان 23 ساله تیم آنتورپ اما این بار نتوانست نمایش خوب خود را تکرار کند و با دریافت 4 گل، شب سختی برایش رقم خورد.
اندرلخت در این دیدار موفق شد با نتیجه 4 بر یک آنتورپ را شکست داد تا بیرانوند و ژان بوتس از روی نیمکت تماشاگر گل خوردن دروازه بان جوان تیم شان بودند. البته بازی دو تیم در نیمه اول با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید اما در نیمه دوم شاهد توفان اندرلختی ها بودیم.
بیرانوند تماشاگر گلباران آنتورپ 1
گل های این بازی را مجید آشیمرو در دقیقه ۵۲، مایکل موریو در دقیقه ۶۲، آیت ال حج در دقیقه ۷۷ و یاری فرش خارن در دقیقه ۸۴ برای اندرلخت و ماکسیم مارشان در دقیقه ۸۹ برای آنتورپ به ثمر رساندند.یاران بیرانوند با قبول شکست در این دیدار ۵۴ امتیازی مانده و در رتبه دوم جدول رده بندی لیگ بلژیک ماندند. اندرلخت هم با کسب سه امتیاز بازی امشب، 52 امتیازی شده و فاصله خود را با تیم های دوم و سوم کمتر کرد.
بیرانوند تماشاگر گلباران آنتورپ 1