انجمن های تخصصی  فلش خور
سوپر لیگ روسیه تنها جام باقی مانده برای آلکنو - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: سوپر لیگ روسیه تنها جام باقی مانده برای آلکنو (/showthread.php?tid=296031)سوپر لیگ روسیه تنها جام باقی مانده برای آلکنو - THEDARKNESS - 06-04-2021

سوپرلیگ روسیه آخرین فرصت آلکنو برای تصاحب کسب عنوان با تیم زنیت کازان روسیه خواهد بود.
سوپر لیگ روسیه تنها جام باقی مانده برای آلکنو 1
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، یک رسانه روس در خصوص تیم زنیت کازان با هدایت ولادمیر آلکنو سرمربی جدید والیبال ایران نوشت: ولادیمیر آلکنو سرمربی تیم زنیت کازان، در ماه فوریه رسما اعلام کرد که پس از پایان فصل جاری بدون توجه به نتایج نهایی پست خود را ترک خواهد کرد. این متخصص ۵۴ ساله پس از یک فصل باشگاهی و کار کوتاه مدت با تیم ملی ایران در المپیک توکیو، قصد دارد خود را بازنشسته کند.آلکنو در سال ۲۰۰۸ هدایت زنیت کازان را برعهده گرفت و دوران طلایی تیم با نام او همراه است. در سال های اخیر موفقیت های تیم زنیت کازان افت چشم گیری داشت و حتی آلکنو اعتراف کرده بود که از فشار روانی خسته شده است. این فشار روانی به گونه ای بود که در مقطعی تیم زنیت کازان از ۸ مسابقه ۷ بازی را از دست داده و شکست خورده بود. اما شاگردان آلکنو از بحران خارج شدند و توانستند به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کنند.زنیت کازان در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا از زاکسا کوژله شکست خورد و از صعود به فینال بازماند. حالا سوپرجام روسیه تنها جام باقی مانده در این فصل برای زنیت است.
قرار است آلکنو به زودی در تمرینات تیم ملی والیبال حاضر شود و به نظر می رسد بعد از ناکامی در جام روسیه و لیگ قهرمانان اروپا، سوپر لیگ روسیه آخرین فرصت برای تصاحب کسب یک عنوان در این فصل برای او محسوب می شود.