انجمن های تخصصی  فلش خور
درگیری مدافع رم با توپ‌جمع‌کن آژاکس (عکس) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: درگیری مدافع رم با توپ‌جمع‌کن آژاکس (عکس) (/showthread.php?tid=296133)درگیری مدافع رم با توپ‌جمع‌کن آژاکس (عکس) - THEDARKNESS - 09-04-2021

در دیدار شب گذشته آژاکس برابر رم در لیگ اروپا، تیم میزبان نتیجه را 2-1 واگذار کرد اما این بازی شاهد اتفاق عجیبی نیز بود.
درگیری مدافع رم با توپ‌جمع‌کن آژاکس (عکس) 1
به گزارش "ورزش سه"، رم دیشب در دیدار رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا توانست آژاکس را در خانه 2-1 شکست دهد. بازی تا آخرین دقایق با گل های دقیقه 39 دیوی کلاسن برای آژاکس و لورنزو پلگرینی در دقیقه 57 برای رم، مساوی پیش می رفت اما گل دقیقه 87 ایبانیز پیروزی را به اردوی ایتالیایی ها آورد.
درگیری مدافع رم با توپ‌جمع‌کن آژاکس (عکس) 1
ریکاردو کالافیوری، مدافع رم، اما شب سختی را در این بازی سپری کرد؛ او در پایان بازی قربانی عصبانیت توپ جمع کن آژاکس از نتیجه بازی شد و پسر هلندی توپ را به صورت او کوبید و هم یک کارت زرد از داور بازی دریافت کرد.
در این صحنه توپ به اوت رفته بود و کالافیوری برای پرتاب اوت قدم‌زنان به کنار زمین رفت، اما توپ جمع کن به جای اینکه توپ را به آرامی برای او پرتاب کند، با تمام قدرتی که داشت توپ را به صورت کالافیوری کوبید.
درگیری مدافع رم با توپ‌جمع‌کن آژاکس (عکس) 1
درگیری مدافع رم با توپ‌جمع‌کن آژاکس (عکس) 1
کالافیوری که به شکل قابل درکی از این حرکت توپ جمع‌کن عصبانی شده بود در ادامه از داور هم کارت زرد گرفت تا به رغم برد تیمش بازی را با ناراحتی به پایان برساند.کالافیوری پس از بازی گفت: "در آن لحظه به خیلی چیزها فکر کردم... خوشبختانه توانستم خونسردی خودم را حفظ کنم. می توانم بگویم دیدن اینکه حریف درچنین موقعیتی وقت تلف کند، اعصاب من را هم به هم خواهد ریخت. نمی گویم که به او احترام می گذارم، اما درکش می کنم."