انجمن های تخصصی  فلش خور
افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار (/showthread.php?tid=296292)افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار - THEDARKNESS - 14-04-2021

بارسلونا از اینکه بتواند نیمار را در تابستان پیش رو برگرداند ناامید نیست.
افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار 1
به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته برای نیمار شب بزرگی بود. او ستاره اول تیمش برابر بایرن بود و علی رغم شکست خانگی 0-1 اما موفق شدند راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان شوند. نیمار در واقع بار دیگر نشان داد که مرد بازی های بزرگ است. در بازی رفت او نمایشی چشم نواز داشت و نقش اول برتری 2-3 پی اس جی در مونیخ بود و شب گذشته هم با بدشانسی محض سه توپ او به تیر برخورد کرد و راهی به دروازه پیدا نکرد.
افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار 1در پایان بازی نیمار تایید کرد که از حضور در پی اس جی بسیار خوشحال تر از گذشته است و ناصر الخلیفی مدیر باشگاه پاریسی هم عنوان داشت که نیمار بهانه ای برای جدایی ندارد.در حالی که به نظر می رسد نیمار به زودی قراردادش را تمدید کند، زمزمه هایی شنیده می شود که او منتظر تصمیم نهایی لیونل مسی است و اگر فوق ستاره آرژانتینی با بارسا تمدید کند، او از تمدید با پی اس جی خودداری خواهد کرد تا تابستان 2022 به عنوان بازیکن آزاد به بارسلونا برگردد.
افشای مبلغ مورد نظر بارسلونا برای بازگرداندن نیمار 1

طبق ادعای رادیو کاتالونیا، سران بارسا امید خود برای جذب نیمار در تابستان پیش رو را از دست نداده اند و اگر شرایط مهیا باشد، برای جذب او پیشنهاد خواهند داد. با توجه به مدت زمان یک سالی که از قرارداد نیمار باقی مانده، رقم پیشنهادی بارسا بین 70 تا 80 میلیون یورو خواهد بود. همچنین بارسا ممکن است آنتوان گریزمان یا عثمان دمبله را نیز وارد پروسه انتقال نیمار کند.

اگر نیمار در نهایت به بارسا برگردد، باشگاه کاتالان از خرید ارلینگ هالند کنار خواهد کشید.