انجمن های تخصصی  فلش خور
خشم شدید اشکان در لحظه تعویض از چه بود؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: خشم شدید اشکان در لحظه تعویض از چه بود؟ (/showthread.php?tid=296322)خشم شدید اشکان در لحظه تعویض از چه بود؟ - THEDARKNESS - 15-04-2021

کاپیتان تراکتور در بازی مقابل پاختاکور، در حین تعویض به شدت عصبانی بود؛ البته دلیل این عصبانیت تعویض شدن نبود.
خشم شدید اشکان در لحظه تعویض از چه بود؟ 1
به گزارش ورزش سه، تراکتور در شب اول دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف پاختاکور رفت و طی یک دیدار جذاب و پر گل به تساوی سه بر سه مقابل این تیم دست یافت. این تیم ابتدا دو گل از حریف خود پیش افتاد اما در ادامه با دریافت سه گل، در آستانه یک شکست عجیب قرار گرفت که گل دقایق پایانی عباس زاده، مانع از این اتفاق تلخ شد.اشکان دژاگه، کاپیتان تراکتور در این بازی بود. در شبی که مسعود شجاعی از روی نیمکت بازی هم تیمی هایش را تماشا کرد، بازوبند به بازوی اشکان بسته شده بود و او در مدت حضورش در میدان یکی از پرتلاش ترین شاگردان خطیبی بود. حفظ میانه میدان در شرایط سخت نیمه اول و بازگردان آرامش به تیم پس از فشارهای بی امان پاختاکور، جزو وظایف مهمی بود که کاپیتان تراکتوری ها به خوبی از پس آنها برآمد.
خشم شدید اشکان در لحظه تعویض از چه بود؟ 1
در نیمه دوم، دژاگه گل اول تراکتور را از روی ضربه پنالتی که بابایی آن را گرفت به ثمر رساند. چند دقیقه بعد عباس زاده گل دوم را هم زد تا تراکتور در آستانه کسب یک برد ارزشمند قرار بگیرد. شرایط اما به گونه ای که سرخ پوشان تصور می کردند پیش نرفت و پاختاکور توانست از اشتباهات فردی حریف نهایت استفاده را برده و بازی را به تساوی بکشاند.دو دقیقه بعد از گل تساوی پاختاکور، اشکان دژاگه که بابت دریافت دو گل و از دست رفتن برد بزرگ حسابی از هم تیمی هایش شاکی بود، با یک تکل خشن، بازیکن حریف را در میانه میدان سرنگون کرد؛ تکلی که یک کارت زرد برای او به همراه داشت. درست در همین لحظه تابلوی تعویض هم به نمایش گذاشته شد تا دو بازیکن تازه نفس برای تراکتور به میدان بروند. یکی از این بازیکنان که محمد قادری بود بایستی به جای دژاگه وارد زمین می شد.

خشم شدید اشکان در لحظه تعویض از چه بود؟ 1
کاپیتان تراکتوری ها که روی تکلی که خودش زده بود کمی دچار مصدومیت شده بود به کمک پزشک تیم زمین را ترک کرد. در حین ترک زمین اما رفتاری از او سر زد که باعث به وجود آمدن ابهامات زیادی شد. همزمان شدن چند اتفاق که به آنها اشاره کردیم موجب شد تا عصبانیت دژاگه از شرایط بازی و دریافت دو گل مفت و از دست رفتن برد، توسط برخی ها اعتراض او به تعویض تصور شود اما با بازبینی دقیق فیلم آن صحنه مشخص می شود که اشکان در حین خروج از زمین در حال صحبت کردن از دو گلی است که تیمش دریافت کرد. او اعتراض خود را با یک نگاه چپ به سمت خط دفاعی آغاز کرده و سپس در حالی که به شدت غر می زد زمین را ترک کرد.
خشم شدید اشکان در لحظه تعویض از چه بود؟ 1
دژاگه که همواره در میدان با تمام وجود برای تیم های خود بازی می کند، در بازی شب گذشته نیز در غیاب شجاعی، با مسئولیتی دو چندان در زمین حاضر شد و در آخرین لحظه جنگید. عصبانیت شدید او نیز از اشتباهاتی بود که عقیده داشت نباید صورت می گرفت که منجر به از دست رفتن برد شود. دژاگه بعد از خروج از زمین به سمت رسول خطیبی رفته و با او دست داد تا مشخص شود که به هیچ عنوان عصبانیتش از تعویض شدن نبود.
خشم شدید اشکان در لحظه تعویض از چه بود؟ 1
دژاگه در حین خروج بازوبند را هم با عصبانیت از دست خود باز کرد اما برخلاف کریستیانو رونالدو که چند هفته پیش و در جریان بازی تیم ملی پرتغال با عصبانیت بازوبندش را به زمین کوبیده بود، آن را تحویل یار تعویضی داد تا به دست کاپیتان دوم تیم برساند.