انجمن های تخصصی  فلش خور
طلسم فولاد در نخستین دیدار آسیایی حفظ شد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: طلسم فولاد در نخستین دیدار آسیایی حفظ شد (/showthread.php?tid=296326)طلسم فولاد در نخستین دیدار آسیایی حفظ شد - THEDARKNESS - 15-04-2021

شاگردان جواد نکونام در اولین بازی مرحله گروهی شب گذشته برابر السد به تساوی رسیدند.

به گزارش ورزش سه، پیروزی در آخرین دیدار فصل قبل لیگ برتر برابر تراکتور با تک گل عارف آقاسی باعث شد تا جواد نکونام فولاد را پس از شش سال دوری دوباره به آسیا بازگرداند فولاد اما به عنوان سهمیه چهارم باید در مسابقه پلی‌اف حضور می‌یافت. فولاد ایران موفق شد تا روز شنبه هفته جاری برابر العین به پیروزی قاطع چهار بر صفر برسد و به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند. آن‌ها در این گروه با تیم‌های السد، النصر و الوحدات اردن هم‌گروه هستند.
طلسم فولاد در نخستین دیدار آسیایی حفظ شد 1
تیم فولاد خوزستان در ۳ دوره قبلی حضورش در لیگ قهرمانان آسیا در بازی اول بدون باخت بوده است. فولاد در ۲۰۰۶ در بازی اول با نتیجه 6 بر 0 القادسیه کویت را شکست داد و در دو دوره بعد در بازی اول فصل 2013 مقابل السد و در دیدار نخست فصل 2014 الجیش قطر به تساوی بدون گل رسید.شاگردان نکونام شب گذشته با یک تساوی برابر تیم مدعی السد زمین مسابقه را ترک کردند با این توضیح که می‌توانستند در این دیدار پیروز باشند اما گل دقیقه پایانی بوعلام خوخی مدافع السد باعث شد تنها یک امتیاز به قرمزپوشان اهوازی برسد.فولاد باید در نبرد بعدی خود روز شنبه برابر الوحدات اردن قرار بگیرد، این دیدار از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه در ورزشگاه ملک فهد شهر ریاض برگزار خواهد شد.