انجمن های تخصصی  فلش خور
ارسلان با یک پاس گل تمام کرد (عکس) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: ارسلان با یک پاس گل تمام کرد (عکس) (/showthread.php?tid=296364)ارسلان با یک پاس گل تمام کرد (عکس) - THEDARKNESS - 16-04-2021

هواداران استقلال دوست داشتند که ارسلان مطهری هم در نمایش پرگل تیم سهیم باشد اما او این اتفاق را به بازی بعد موکول کرد.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021 مقابل الاهلی عربستان قرار گرفت و موفق شد با نتیجه پر گل پنج بر دو، میزبان گروه سوم مسابقات را درهم بکوبد. شیخ دیاباته و مهدی قایدی، دو مهاجم از سه مهاجم استقلال در این دیدار بودند که موفق به گلزنی شدند.

برخلاف پیش بینی های اولیه، فرهاد مجیدی با نیمکت نشین کردن شیخ دیاباته، از زوج مهدی قایدی و ارسلان مطهری در ترکیب اصلی تیمش برای بازی امروز استفاده کرده بود. البته سرمربی آبی ها بعد از گل سوم تیمش، شیخ دیاباته را هم وارد زمین کرد تا با سه مهاجم در پی کسب یک پیروزی پر گل باشد.
ارسلان با یک پاس گل تمام کرد (عکس) 1
تفکرات تهاجمی مجیدی در ادامه کار هم جواب داد و آبی ها دو بار دیگر دروازه الاهلی را باز کردند تا پیروزی مقتدرانه پنج بر دو را به میزبان تحمیل کنند. سه گل از این پنج گل را مهاجمان استقلال به ثمر رساندند؛ مهدی قایدی (دو گل) و شیخ دیاباته دو مهاجم از سه مهاجم استقلال در این دیدار بودند که موفق به گلزنی شدند. ارسلان مطهری اما در این دیدار نتوانست برای تیمش گلزنی کند.در حالی که با توجه به نتیجه به دست آمده هواداران استقلال منتظر گلزنی مطهری و اجرای شادی گل معروفش بودند، ارسلان نقش مثبت خود در این دیدار را با یک پاس گل ایفا کرد تا گلزنی و نواختن گیتار پس از آن را به بازی های آتی موکول کند.