انجمن های تخصصی  فلش خور
سرمربی رم: صعود آینده من را تغییر نمی‌دهد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: سرمربی رم: صعود آینده من را تغییر نمی‌دهد (/showthread.php?tid=296380)سرمربی رم: صعود آینده من را تغییر نمی‌دهد - THEDARKNESS - 16-04-2021

پس از صعود به نیمه نهایی لیگ اروپا، پائولو فونسکا، سرمربی تیم رم، می گوید که رسیدن به نیمه نهایی و بازی برابر منچستریونایتد هیچ چیز را در رابطه با آینده او تغییر نخواهد داد.
سرمربی رم: صعود آینده من را تغییر نمی‌دهد 1
به گزارش "ورزش سه"، رم که موفق شده بود در دیدار رفت برابر آژآکس در آمستردام به برتری 2-1 دست پیدا کند، شب گذشته با گل دقیقه 72 ادین ژکو، تک گل آژاکس در ابتدای نیمه دوم را پاسخ داد تا در مجموع با نتیجه 3-2 به نیمه نهایی لیگ اروپا صعود کند و حریف منچستریونایتد در بین چهار تیم برتر این رقابت ها شود.
سرمربی رم: صعود آینده من را تغییر نمی‌دهد 1
پائولو فونسکا پس از صعود به نیمه نهایی گفت: "فکر می کنم در آمستردام بیشتر در دفاع مشکل داشتیم برعکس امشب که در بیشتر دقایق بازی آژاکس را تحت کنترل داشتیم. آنها تیمی بسیار باکیفیت هستند اما ما امروز در دفاع واقعا خوب عمل کردیم.
بازی برابر تیمی که در حمله چنین کیفیت و توانایی دارد بسیار سخت است. ما خیلی واقع بینانه بازی کردیم و می دانستیم که برتری 2-1 در بازی رفت را داریم و فکر می کنم رویکرد درستی در این مسابقه داشتیم."

رم در این فصل در 12 مسابقه از 14 مسابقه خود در لیگ اروپا پیروز شده است و اکنون باید به مصاف شیاطین سرخ برود.
سرمربی رم: صعود آینده من را تغییر نمی‌دهد 1
فونسکا افزود: "من قبلا هرگز به نیمه نهایی نرسیده ام و اکنون رسیدن به نیمه نهایی به شدت باعث غرور و افتخار من است مخصوصا که ما اکنون نماینده ایتالیا هستیم. این یک منبع غرور برای رم است و ما همگی بسیار خوشحالیم."

فونسکا در پاسخ به این سوال که آیا رسیدن به نیمه نهایی در لیگ اروپا آینده او در رم را تحت تاثیر قرار خواهد داد، گفت: "این هیچ چیز را تغییر نمی دهد. من نمی دانم که فصل بعد هم سرمربی رم خواهم بود یا نه، فقط می دانم که در مسابقه بعدی سرمربی این تیم هستم.

همانطور که همیشه گفته ام من پیشاپیش نگران آینده نیستم. تنها چیزی که اکنون اهمیت دارد رم است. مالکان باشگاه همواره بسیار به همه ما نزدیک بوده اند و ما حضور آنها را حس می کنیم."