انجمن های تخصصی  فلش خور
مدافع الریان: پرسپولیس از قدرت های آسیاست - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: مدافع الریان: پرسپولیس از قدرت های آسیاست (/showthread.php?tid=296387)مدافع الریان: پرسپولیس از قدرت های آسیاست - THEDARKNESS - 16-04-2021

مدافع کامرونی الریان گفت که آنها فردا کار بسیار سخت و دشواری مقابل پرسپولیس خواهند داشت.
مدافع الریان: پرسپولیس از قدرت های آسیاست 1
به گزارش "ورزش سه"، در آغاز دور دوم از مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، فردا تیم های پرسپولیس و الریان در هند به مصاف هم می روند. مدافع کامرونی الریان مدعی است اگر تیمش قصد صعود به دور بعد را دارد، باید از پرسپولیس امتیاز بگیرد.


فرانک کوم مدافع الریان در نشست خبری پیش از بازی فردا گفت: بازیکنان الریان کاملا آماده رویارویی با پرسپولیس هستند. ما نباید به عقب و بازی قبلی نگاه کنیم. باید نگاه ما رو به جلو و بازی های آینده باشد. جایی که باید به مصاف پرسپولیس برویم.


او گفت: ما برای پیروزی مقابل این حریف بسیار دشوار، نیاز به کار و تلاش بیشتری داریم. اگر ما قصد داریم به دور بعدی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم، باید در برابر پرسپولیس برنده شویم.


کوم ادامه داد: برای صعود به دور بعد نیازمند پیروزی هستیم. این برای ما مهم است. ما به خود و توانایی هایمان اعتماد داریم و به دنبال پیروزی مقابل پرسپولیس هستیم. البته پرسپولیس یکی از تیم های قدرتمند آسیا است و تیم بسیار قدرتمندی است.