انجمن های تخصصی  فلش خور
لورن بلان: پرسپولیس تیم بزرگ و قدرتمندی است - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: لورن بلان: پرسپولیس تیم بزرگ و قدرتمندی است (/showthread.php?tid=296388)لورن بلان: پرسپولیس تیم بزرگ و قدرتمندی است - THEDARKNESS - 16-04-2021

سرمربی فرانسوی الریان گفت که امیدوار است شاگردانش در بازی فردا مقابل پرسپولیس با خلق موقعیت، موفق به کسب سه امتیاز شوند.
لورن بلان: پرسپولیس تیم بزرگ و قدرتمندی است 1
به گزارش "ورزش سه"، لوران بلان سرمربی الریان بر اهمیت رویارویی دیدار این تیم و پرسپولیس ایران در دیدار دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا تأکید کرد و در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار گفت: نتیجه ای که در برابر تیم هندی گوا کسب کردیم خوب نبود. ما به دنبال پیروزی بودیم اما این مسابقه دشوار و پیچیده شد خصوصاً با توجه به اینکه تیم گوا در این دیدار از عملکرد دفاعی استفاده کرد.


وی افزود: در فوتبال، وقتی در نیمه اول مسابقه فرصت های زیادی دارید، باید گل بزنید و اگر گل نزنید نمی توانید در مسابقه برنده شوید. ما در نیمه اول می توانستیم با گلزنی فضاها را باز کنیم. رسیدن به گل اول مهم بود زیرا مسابقه پیچیده بود و هیچ فضایی برای خلق موقعیت در آن نبود. ما می توانیم نتیجه را بپذیریم، بازی خوبی ارائه ندادیم و بجای 3 امتیاز، یک امتیاز بدست آوردیم. بنابراین ما باید برابر پرسپولیس پیروز شویم.


این مربی فرانسوی در مورد فشارهای وارد شده به تیم الریان گفت: فشارها بر روی تیم الریان نیست بلکه این فشارها بر روی پرسپولیس و الوحده است. من این را در اولین کنفرانس مطبوعاتی گفتم، زیرا آنها دو کاندیدای صعود به مرحله بعدی هستند. پرسپولیس فصل گذشته به دیدار فینال رسید و تیم خوب و قدرتمندی است. من فکر می کنم تیم من برای این تقابل مهم آماده شده است و امیدوارم که تیم در این دیدار گلزنی کند. من 20 دقیقه از بازی پرسپولیس و الوحده را تماشا کردم. نتایج اینگونه بود که پرسپولیس موفق به کسب پیروزی شد و الریان به نتیجه تساوی رسید.


وی افزود: در بازی نخست هوا مناسب نبود و البته این مسئله فقط برای الریان نبود بلکه برای کل تیم هاست، البته ما به دنبال کسب پیروزی هستیم، اما رقبای ما نیز همزمان به دنبال باخت نیستند، بنابراین ما باید نتیجه مسابقه را بپذیریم و باید در دیدار بعدی مقابل تیم پرسپولیس به دنبال پیروزی باشیم


بلان ادامه داد: مسابقات هنوز در مراحل ابتدایی است و همه تیم ها به دنبال امتیاز هستند و من فکر می کنم که بازی دوم به دلیل نیاز ما به کسب امتیاز مورد توجه قرار خواهد گرفت. پرسپولیس تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگی دارد و آنها مربی خوبی دارند، اما ما بدون توجه به حریف همیشه به دنبال یک پیروزی هستیم و باید با کارآیی و قدرت بیشتری بازی کنید، مخصوصاً در جنبه های تهاجمی و محوطه جریمه حریف. ما در آخرین بازی در دفاع قدرتمند بودیم و در بازی بعدی باید در حمله قویتر باشیم.

او گفت: حضور در لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده مهم است. پس از این که در این فصل در جدول لیگ قطر در رده سوم قرار گرفتیم، این یک موفقیت محسوب می شود. در مورد بازی پرسپولیس نیز باید بگویم که این یک مسابقه بسیار مهم است و ما باید پیشرفت کنیم تا بتوانیم در آن پیروز شویم.
وی با اشاره به اینکه به تیم پرسپولیس بسیار احترام می گذارد گفت که تیم ما به دنبال پیروزی است همانطور که پرسپولیس می خواهد برابر الریان پیروز شود. امیدوارم که بازیکنان الریان در بازی فردا موقعیت های گلزنی را ایجاد کنند و برنده بازی شوند.