انجمن های تخصصی  فلش خور
این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس) (/showthread.php?tid=296393)این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس) - THEDARKNESS - 16-04-2021

رئال مادرید تحت هدایت زین الدین زیدان روزهای فوق العاده ای را سپری می کند.
این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس) 1
به گزارش "ورزش سه"، شاید در ابتدای فصل و بعد از حذف ناباورانه رئال مادرید از کوپا دل ری مقابل تیم ناشناخته آلکویانو و البته ناکامی‌ بزرگ تیم زین الدین زیدان در سوپرجام اسپانیا، بسیاری تصور می کردند که روزهای خوش مرد فرانسوی در پر افتخار ترین تیم فوتبال اروپا به پایان رسیده و او دیگر نمی تواند درخشش فصول اول حضور خود در این تیم را تکرار کند.

اما زین‌الدین زیدان بدون توجه به انتقادات و با همان خونسردی که حتی در دوران بازی نیز با خود به همراه داشت، به کار کردن ادامه داد و هیچگاه دلسرد نشد؛ اتفاقی که حالا در مهمترین مقطع فصل به داد رئال مادرید رسیده و آنها اکنون در جمع چهار تیم پایانی لیگ قهرمانان اروپا حضور دارند. همچنین رئال تحت هدایت زیدان بعد از پیروزی در ال‌کلاسیکو شانس زیادی برای فتح لالیگا دارد.

بعد از پشت سر گذاشتن یک هفته فوق العاده توسط رئال مادرید حالا تعریف و تمجیدها از زین الدین زیدان به اوج خود رسیده است. در همین ارتباط نشریه آاس تیتر اصلی امروز خود را به عملکرد فوق العاده مرد فرانسوی روی نیمکت کهکشانی‌ها اختصاص داده است.
این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس) 1
آاس با تیتر "جادوی زیزو" به تمجید از سرمربی رئال مادرید پرداخته و اذعان کرده که او با وجود مصدومان زیاد و با بهره گیری از تاکتیک های فوق العاده خود بهترین نتایج را کسب کرده است. این این روزنامه همچنین به 10 صعود رئال مادرید با زین الدین زیدان از 11 بازی حذفی لیگ قهرمانان اروپا هم اشاره کرده است.