انجمن های تخصصی  فلش خور
عملیات آنالیز استقلال توسط حریف عراقی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: عملیات آنالیز استقلال توسط حریف عراقی (/showthread.php?tid=296424)عملیات آنالیز استقلال توسط حریف عراقی - THEDARKNESS - 17-04-2021

رسانه بغداد تودی از آنالیز نقاط ضعف و قوت استقلال در تمرینات شب گذشته الشرطه خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال پس از کسب نتیجه خوب و پیروزی پرگل 5 بر 2 مقابل الاهلی، خود را برای حضور در دیدار دوم مقابل الشرطه آماده می کند و تیم حریف نیز پس از شکست مقابل الدحیل، تمرینات خود را از سرگرفته است.


رسانه بغداد تودی در خبری به تمرینات نماینده عراق برای دیدار با استقلال پرداخت. این وب سایت عراقی نوشته است که تمرینات الشرطه برای دیدار با استقلال شب گذشته با حضور تمامی بازیکنان این تیم بجز رافائل سیلوا برگزار شد که این بازیکن برزیلی به دلیل آسیب دیدگی شدید و با نظر کادرپزشکی، مقابل تیم ایرانی به میدان نمی رود.
عملیات آنالیز استقلال توسط حریف عراقی 1
همچنین الکساندر لیچ سرمربی صربستانی الشرطه از بازیکنانش درخواست کرده تا ضمن استفاده از درس های مثبت و منفی که در بازی با الدحیل آموخته اند، آن دیدار را فراموش کرده و برای مسابقه با استقلال که دیدار مرگ و زندگی الشرطه برای صعود به دور بعدی محسوب می شود، به طور مناسبی آماده شوند.
عملیات آنالیز استقلال توسط حریف عراقی 1
سرمربی الشرطه همچنین در این تمرین به شاگردانش این نکته را یادآوری کرده که باخت به الدحیل عملکرد بدی برای این تیم محسوب نمی شود و باید نکات و جبهه های مثبت تیم تقویت شوند تا این تیم مقابل استقلال به خوبی ظاهر شود.
عملیات آنالیز استقلال توسط حریف عراقی 1
این مربی صربستانی در تمرین شب گذشته به شاگردانش اعلام کرده بازی استقلال مقابل الاهلی را به خوبی آنالیز کرده و با وجود اینکه نماینده ایران موفق شده است با 5 گل میزبان بازی ها را شکست دهد، اما تیم استقلال نشان داده است که نقاط ضعف و قدرتی دارد و السکاندر لیچ با بیان آن نقاط، به شاگردانش گوشزد کرد که برای ضربه زدن به استقلال، از چه راهی وارد شوند.
عملیات آنالیز استقلال توسط حریف عراقی 1