انجمن های تخصصی  فلش خور
رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید! (/showthread.php?tid=296503)رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید! - THEDARKNESS - 23-04-2021

روزنامه الوطن قطر نوشت که احتمال رخ دادن شگفتی در بازی پرسپولیس و گوا خیلی پایین است.
رسانه قطری: منتظر شکست پرسپولیس نباشید! 1
به گزارش "ورزش سه"، در آغاز دور چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، امروز پرسپولیس در استادیوم فاتوردا شهر گوا، مهمان این تیم هندی خواهد بود. سرخپوشان که در بازی قبلی خود موفق به شکست گوا شدند، اکنون برای تثبیت صدرنشینی خود به دنبال کسب چهارمین پیروزی متوالی خود هستند.


روزنامه الوطن قطر درخصوص این دیدار نوشته است: امشب در مسابقات گروه E پرسپولیس به مصاف گوا می رود و الوحده نیز پذیرای الریان است. پرسپولیس برای برای اطمینان از صعود رسمی خود به مرحله یک هشتم نهایی، با هدف کسب پیروزی مقابل گوا وارد زمین مسابقه می شود.


تیم ایرانی پس از پیروزی در سه مسابقه ابتدایی خود و کسب 9 امتیاز، در صدر گروه پنجم قرار دارد و برای قطعی کردن صعود خود به دور بعد، نیازمند کسب تنها 3 امتیاز دیگر است.


الوطن در ادامه نوشته است: گوا نیز در این گروه پس از کسب دو تساوی و با 2 امتیاز در رده سوم قرار دارد. در صورت رخ دادن یک غافلگیری در نتیجه بازی گوا و پرسپولیس، وضعیت این گروه دگرگون خواهد شد اگر چه با توجه به اختلافات فنی میان دو تیم، رخ دادن این اتفاق آسان نخواهد بود و نباید منتظر یک شگفتی در بازی دو تیم باشیم.


پرسپولیس پس از کسب 3 پیروزی متوالی در گروه پنجم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، امشب و از ساعت 21:30 به مصاف گوا می رود.