انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 (/showthread.php?tid=296557)

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - THEDARKNESS - 29-04-2021

(29-04-2021، 13:14)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 13:12)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس سرت تو کار خودت باشه

بااجازه من يه پيشنهاد دادم بس كنين اگه دوس داريد ادامه بديد خوتو پ.خ ادامه بديد
سرمم تو كار خودمه :!
باشه.

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 29-04-2021

(29-04-2021، 13:05)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 12:59)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتش بود پیشرفت کنم

مهم نیست بابا
با آرزوی موفقیت
....

من برم شکلاتی ، بستنی ای چیزی بخورم که یکم اروم شم و بیام ._.
روزه خوار .
از تو سایه برو ، سلام برسون..

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - shghyegh - 29-04-2021

دیروز روز جهانیه گرافیک و طراحی دیزاین بود
بر همه گرافیستها پساپس مبارک Smile

خیلی ضایع بود طرز بحث عوض کردنم نه؟ Confused Big Grin

(29-04-2021، 13:18)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ضایع بود طرز بحث عوض کردنم نه؟ Confused  Big Grin

دلیل گریت چیه؟

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - Medusa - 29-04-2021

(29-04-2021، 13:18)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روزت مبارک خوشگله. @†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ†

(29-04-2021، 13:20)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ضایع بود طرز بحث عوض کردنم نه؟ Confused  Big Grin

دلیل گریت چیه؟
هوچی چیز خاصی نیس Telegh_41

(29-04-2021، 13:21)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 13:20)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلیل گریت چیه؟
هوچی چیز خاصی نیس  Telegh_41

بحث عوض کردن من که ضایع تر بود

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - Mohlek - 29-04-2021

(29-04-2021، 13:03)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 12:59)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آها
پس سوزش حضرت عالی از فحشاییه که اوندفه بت دادیم
خدتوکیلی من نمیدونسم ناراحت میشی
از ی طرف تو پ.خ میگی ما خانوادمون لات درجه ۱ شهرن و اینا
بعد بت یدونه گفتیم ***  ناراحت شدی قهر کردی ؟
عزیزم جم کن خودتو
هستن. همشون هستن ولی من و پدر معلمم حسابمون ازشون جداس. بعدشم اگه لاتی به فحشه که بچه دبستانیام لاتن. لات بودنم جربرزه و مرام میخواد حاجی.
بعدشم فحاشیت نیست نارفیقته که حرص دراره.
قبلا هم بهت گفتم منم بخوام میتونم فحش بدم. ولی کسی که از پشت خنجر میزنه و تخریب میکنه تویی باور نداری برو یکم گ.آ رو چک کن تا حساب کارات دستت بیاد.
والا حاجی من نارفیقی نکردم
تو اصن تو چت دادن به آدم حس نمیدی خداییش
یهو میزنی تو برجکمون عادم اعصابش داغون میشه
ورداشتم تو پ.خ واست ۴ خط متن نوشتم بخندیم تهش برگشتی گفتی اوکی خدافظ!
خب تو به اسب اینو بگی کلا واست شیهه نمیکشه منکه جای خود دارم

(29-04-2021، 13:22)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 13:21)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوچی چیز خاصی نیس  Telegh_41

عه خخخخخ حواسم نبود Telegh_02
خب بزار اینجوری بگم ک...دلم شیکسته crying Big Grin

(29-04-2021، 13:25)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 13:03)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هستن. همشون هستن ولی من و پدر معلمم حسابمون ازشون جداس. بعدشم اگه لاتی به فحشه که بچه دبستانیام لاتن. لات بودنم جربرزه و مرام میخواد حاجی.
بعدشم فحاشیت نیست نارفیقته که حرص دراره.
قبلا هم بهت گفتم منم بخوام میتونم فحش بدم. ولی کسی که از پشت خنجر میزنه و تخریب میکنه تویی باور نداری برو یکم گ.آ رو چک کن تا حساب کارات دستت بیاد.
والا حاجی من نارفیقی نکردم
تو اصن تو چت دادن به آدم حس نمیدی خداییش
یهو میزنی تو برجکمون عادم اعصابش داغون میشه
ورداشتم تو پ.خ واست ۴ خط متن نوشتم بخندیم دهش برگشتی گفتی اوکی خدافظ!
خب تو به اسب اینو بگی کلا واست شیهه نمیکشه منکه جای خود دارم
حاجی بعضی وقتا لازمه بهم بگیم چی حرصمونو در میاره تا بعدا راحت تر بشه . حدایی من وقتی با یکی دارم بحث میکنم رفیق خودمم میاد بهم تیکه میندازه بیشتر میسوزم چون اون طرف فکر میکنه بردش ۴ برابر ارزش بیشتره هی شیر تر میشه.
والا متن رو که یادم نمیاد ولی خب یه صفحه فحش فرستادی برات یه .... فرستادم دیگه.

(29-04-2021، 13:26)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 13:22)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه خخخخخ حواسم نبود   Telegh_02
خب بزار اینجوری بگم ک...دلم شیکسته crying  Big Grin
چسب رازی یا قطره ای؟ کدومشو میپسندی؟ ۱.۲.۳ هم موجوده