انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 (/showthread.php?tid=296557)

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - Emmɑ - 28-04-2021

(28-04-2021، 1:02)ⓩⓐⓗⓡⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 0:54)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه^.^
میدونم میدونم"-"
چخبرر

سلامتی خبری نیس ، خبر زندگی D:
شما چ خبررر؟

سلامتی؟o_o
هیچ میخوام خودکشی کنم44

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - ⓩⓐⓗⓡⓐ - 28-04-2021

(28-04-2021، 1:06)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 1:02)ⓩⓐⓗⓡⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامتی خبری نیس ، خبر زندگی D:
شما چ خبررر؟

سلامتی؟o_o
هیچ میخوام خودکشی کنم44

هوم پس چی؟ ._.
چ گلدا ، چراااا چراا.-.

(28-04-2021، 1:05)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ بازیی بود امشب -_-

نتیجه چی شد؟

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - امیر‌حسین - 28-04-2021

(28-04-2021، 1:09)ⓩⓐⓗⓡⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 1:06)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامتی؟o_o
هیچ میخوام خودکشی کنم44

هوم پس چی؟ ._.
چ گلدا ، چراااا چراا.-.

(28-04-2021، 1:05)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ بازیی بود امشب -_-

نتیجه چی شد؟

۰-۰

ینی عجیب ترین گررروووه

الدحیلم دو یک باخت از الشرطه ای که پنج دو باخته بود از استقلال :|

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - Emmɑ - 28-04-2021

(28-04-2021، 1:09)ⓩⓐⓗⓡⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامتی؟o_o
هیچ میخوام خودکشی کنم44

هوم پس چی؟ ._.
چ گلدا ، چراااا چراا.-.
کرونا:>>>>
تیــــغو کشـــید رگــُ پاره کردudo
یه کتابی خوندم جوگیر شدم ک~.~

(28-04-2021، 1:11)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰-۰

ینی عجیب ترین گررروووه

استقلالی هستی؟o_-

(28-04-2021، 1:11)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوم پس چی؟ ._.
چ گلدا ، چراااا چراا.-.

(28-04-2021، 1:11)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰-۰

ینی عجیب ترین گررروووه

استقلالی هستی؟o_-

صد در صد

(28-04-2021، 1:11)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوم پس چی؟ ._.
چ گلدا ، چراااا چراا.-.

نتیجه چی شد؟

۰-۰

ینی عجیب ترین گررروووه

اوو من ندیدم ولی باز از نتیجه معلومه خیلی هیجانی بودهD:

وا._. سوپرایز میکنن ادمو._.

(28-04-2021، 1:14)ⓩⓐⓗⓡⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 1:11)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰-۰

ینی عجیب ترین گررروووه

بی روح ترین بازی ممکن .
برای جنگ روانی دیاباته رو اوردن زمین
برای بهم ریختن پلن تیم حریف قائدی رو کشیدن بیرون

(28-04-2021، 1:11)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوم پس چی؟ ._.
چ گلدا ، چراااا چراا.-.

۰-۰

ینی عجیب ترین گررروووه

استقلالی هستی؟o_-

خب تو این وضع سلامتی بهترین خبره دیگ D;
Wow من هنوز اجازه ندادم اینکارو کنی.-.
کتاب چییی . نخون جنبه نداری جیگرمD:

(28-04-2021، 1:16)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 1:14)ⓩⓐⓗⓡⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی روح ترین بازی ممکن .

کلا هر دو تیم حرکتای عجیب میزننD: سر بازی پرسپولیس ک اصن-_-
دیاباته آخه! D:
بازی بعدی جبران کنن .-.

(28-04-2021، 1:17)ⓩⓐⓗⓡⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استقلالی هستی؟o_-

خب تو این وضع سلامتی بهترین خبره دیگ  D;

(28-04-2021، 1:16)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی روح ترین بازی ممکن .

دیاباته آخه! D:
بازی بعدی جبران کنن .-.

هرسه تیم ۸ امتیاز دارن .

استقلال برای صعود باید ببره . این هیچ که میشه ۱۱ امتیاز

الدحیل و الاهلیم برای صعود باید بجنگن که اینام میشه ۱۱ امتیاز .

بعدش میرن برا تفاضل گل که اگه بازی پر‌گلی نداشته باشن الدحیل و الاهلی استقلال صدر نشین میشه

(28-04-2021، 1:21)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 1:17)ⓩⓐⓗⓡⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب تو این وضع سلامتی بهترین خبره دیگ  D;

دیاباته آخه! D:
بازی بعدی جبران کنن .-.

هرسه تیم ۸ امتیاز دارن .

استقلال برای صعود باید ببره . این هیچ که میشه ۱۱ امتیاز

الدحیل و الاهلیم برای صعود باید بجنگن که اینام میشه ۱۱ امتیاز .

بعدش میرن برا تفاضل گل که اگه بازی پر‌گلی نداشته باشن الدحیل و الاهلی استقلال صدر نشین میشه

اوهومم
حالا ایشالا ی تیم ایرانی بره بالا تیم محبوب آدم هم ک بره چ بهترD;

این دختر خابید bathtime