انجمن های تخصصی  فلش خور
توهین تند ستاره پاریس به گواردیولا - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: توهین تند ستاره پاریس به گواردیولا (/showthread.php?tid=296577)توهین تند ستاره پاریس به گواردیولا - THEDARKNESS - 29-04-2021

به نظر می‌رسد در جریان دیدار شب گذشته پاری سن ژرمن و منچسترسیتی یک اتفاق جنجالی رخ داده است.
توهین تند ستاره پاریس به گواردیولا 1
به گزارش ٫"ورزش سه"، در حالی که پاری سن ژرمن نیمه اول دیدار برابر منچسترسیتی را با تک گل مارکینیوش پیروز به رختکن رفته بود، در 45 دقیقه دوم اوضاع کاملاً تغییر کرد و تیم پپ گواردیولا با ارائه یک نمایش برتر و به ثمر رساندن دو گل به پیروزی 2-1 دست یافت تا از شانس بالایی برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا برخوردار باشد.
توهین تند ستاره پاریس به گواردیولا 1
اما اسکای اسپورتس از رخ دادن یک اتفاق بسیار عجیب در جریان دیدار PSG و سیتی رونمایی کرده است؛ جایی که بازی با نتیجه 1-0 به سود میزبان در جریان بوده و میکروفون های کنار زمین صدای توهین عجیب مارکو وراتی به پپ گواردیولا را به گوش رسانده اند. در واقع خالی بودن ورزشگاه نیز مزید بر علت شده که این صدا واضح تر به گوش برسد.در همین راستا مفسران اسکای اسپورتس مدعی شدند که هافبک ایتالیایی پاری سن ژرمن خطاب به پپ گواردیولا گفته است: " دنبال چی هستی؟خفه شو"
توهین تند ستاره پاریس به گواردیولا 1
اما این اتفاق به چه دلیلی رخ داده است؟ ماجرا از این قرار بوده که بعد از تکل مارکو وراتی داور اعلام خطا می کند امّا گواردیولا دست به اعتراض زدند و از فلیکس بریش می‌خواهد که به ستاره ایتالیایی PSG کارت زرد نشان داد؛ موضوعی که عصبانیت ماکو وراتی و نهایتاً به گوش رسیدن این مکالمه را در پی داشته است.