انجمن های تخصصی  فلش خور
پوچتینو: هر دو گل سیتی تصادفی بود - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: پوچتینو: هر دو گل سیتی تصادفی بود (/showthread.php?tid=296580)پوچتینو: هر دو گل سیتی تصادفی بود - THEDARKNESS - 29-04-2021

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن معتقد است در هر نیمه یک تیم نسبت به رقیب برتری داشته است.

به گزارش "ورزش سه"، امشب و در شرایطی که پاری سن ژرمن حدود یک ساعت تیم برتر میدان بود و یک بار هم به گل رسید، 1-2 مغلوب سیتی شد تا کار دشواری برای صعود به دیدار فینال داشته باشد. مائوریسیو پوچتینو در پایان این مسابقه گل های دریافتی تیمش را ناامید کننده توصیف کرد، اما مدعی شد برای بازی برگشت امیدوار است.

پوچتینو: هر دو گل سیتی تصادفی بود 1

مائوریسیو پوچتینو گفت: "این دیدار دو نیمه مختلف داشت و ما نیمه اول خوب کار کردیم. تسلط یافتن بر تیمی مانند سیتی دشوار بود، اما ما موقعیت هایی روی دروازه این تیم ایجاد کردیم و لیاقت این را داشتیم که با برتری به رختکن برویم. نیمه دوم سیتی شایسته گلزنی بودند، اما گل های آنها به صورت تصادفی به ثمر رسید.

سیتی در نیمه دوم بازی را تحت سلطه خود قرار داد و بیشتر از ما موقعیت خلق کرد، پس هر نیمه متعلق به یک تیم بود. هر دو گلی که دریافت کردیم بسیار ناامید بود. گل اول دشوار بود و گل دوم نبر گاهی در نیمه نهایی ها اتفاق می افتد و این واقعا دردناک است که در این مقطع اینگونه دروازه ما باز شد.دشوار است توضیح دهیم که چرا در نیمه اول ما بهتر بودیم و در نیمه دوم آنها از ثبات بیشتری برخوردار بودند. سیتی تهاجمی تر شد و برای ما بازیابی توپ دشوار شده بود. ما در هنگام بازیابی توپ برای حفظ مالکیت و مجبور کردن آنها به عقب رفتن انرژی مورد نیاز را نشان ندادیم.البته بازی برگشت در راه است و در فوتبال شما به آینده باید باور و ایمان داشته باشید. شش روز دیگر باید به آنجا خانه سیتی رفته و مثل امروز به بازی تلاش کنیم دروازه آنها را باز کنیم. سیتی کمی شانس بیشتری برای صعود دارد، اما ما باید تمام تلاش خود را انجام بدهیم."