انجمن های تخصصی  فلش خور
مارکینیوش: گل های احمقانه ای دریافت کردیم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: مارکینیوش: گل های احمقانه ای دریافت کردیم (/showthread.php?tid=296582)مارکینیوش: گل های احمقانه ای دریافت کردیم - THEDARKNESS - 29-04-2021

مارکینیوش، مدافع برزیلی پاری سن ژرمن ابراز امیدواری کرد تیمش در دیدار برگشت مقابل منچسترسیتی بهتر بازی بکند.

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن بازی مقابل منچسترسیتی را بهتر آغاز کرد و در نیمه نخست با تک گل مارکینیوش نیز با برتری 0-1 راهی رختکن شد. اما در نیمه دوم شاگردان پپ گواردیولا دو بار به گل رسیده و در نهایت 1-2 به پیروزی دست یافتند. مارکینیوش مدعی شد گل هایی که آنها خوردند احمقانه بوده و پاری سن ژرمن نیمه دوم خیلی عقب کشیده است.

مارکینیوش: گل های احمقانه ای دریافت کردیم 1

مارکینیوش گفت: "ما در نیمه دوم خیلی عقب بازی کردیم و نتوانستیم به زمین حریف برسیم. سیتی نیز در 45 دقیقه دوم تهاجمی تر و بالاتر بازی می کرد. البته این مشکلی است که می توان در بازی بعدی آن را حل کرده و به شکل دیگری بازی کرد. ما باید در هر دو نیمه نظم بیشتری داشته باشیم، اکنون 90 دقیقه باقی مانده و برای صعود به فینال باید عملکرد بهتری ارائه بدهیم.
بعضی اوقات شما باید بدانید که چگونه استراتژیک و باهوش باشید. ما دو گل احمقانه دریافت کردیم و این همان جزئیاتی است که نتیجه یک مسابقه را در فوتبال تعیین می کند. ما باید شرایط را بهتر مدیریت کنیم تا در لحظاتی که خوب نیستیم نیز قدرت خود را حفظ کنیم."