انجمن های تخصصی  فلش خور
طلسم عجیب گواردیولا باطل می شود؟ (عکس) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: طلسم عجیب گواردیولا باطل می شود؟ (عکس) (/showthread.php?tid=296584)طلسم عجیب گواردیولا باطل می شود؟ (عکس) - THEDARKNESS - 29-04-2021

طلسم عجیب گواردیولا باطل می شود؟ (عکس)
به نظر می رسد کابوس شکست های متوالی پپ گواردیولا در نیمه نهایی لیگ قهرمانان رو به پایان است.
طلسم عجیب گواردیولا باطل می شود؟ (عکس) 1
به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی در شرایطی که در یک ساعت ابتدایی عملکرد چندان خوبی برابر پاری سن ژرمن نداشت، در نهایت 1-2 این تیم را در فرانسه مغلوب کرد تا در آستانه صعود به فینال لیگ قهرمانان قرار بگیرد.
طلسم عجیب گواردیولا باطل می شود؟ (عکس) 1

طلسم عجیب گواردیولا باطل می شود؟ (عکس) 1
اما به نظر می رسد ناکامی های پیاپی گواردیولا در نیمه نهایی لیگ قهرمانان نیز رو به پایان است. هر چهار حضور پایانی سرمربی اسپانیایی در نیمه نهایی برای او با شکست همراه شده بود. حدود یک دهه پیش بارسلونای تحت هدایت گواردیولا در دیداری عجیب در این مرحله مغلوب چلسی شد. در ادامه بایرن مونیخ با گواردیولا در روند عجیب و در سه فصل متوالی مقابل سه نماینده اسپانیا به نام های رئال مادرید، بارسلونا و اتلتیکومادرید شکست خورد و گواردیولا هرگز در مونیخ موفق به راهیابی به فینال لیگ قهرمانان نشد.

طلسم عجیب گواردیولا باطل می شود؟ (عکس) 1

از زمان به دست گرفتن هدایت سیتی نیز این تیم حتی به نیمه نهایی هم نرسیده بود. اما به نظر می رسد با کسب برتری 1-2 مقابل پاری سن ژرمن، این طلسم در حال باطل شدن است. البته گواردیولا یک بار نیز در دوران حضور در بارسلونا در مرحله نیمه نهایی مقابل اینتر طعم شکست را چشیده بود.
طلسم عجیب گواردیولا باطل می شود؟ (عکس) 1