انجمن های تخصصی  فلش خور
آقای مجیدی ؛شب جبران فرا رسید - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: آقای مجیدی ؛شب جبران فرا رسید (/showthread.php?tid=296609)آقای مجیدی ؛شب جبران فرا رسید - THEDARKNESS - 30-04-2021

دهم فروردین برای هوادران استقلال خاطره ای بد رقم زده است ،فرهاد مجیدی و بازیکنانش بعد از 22سال به دنبال زدودن این روز بد در ذهن هواداران هستند
آقای مجیدی ؛شب جبران فرا رسید 1
به گزارش "ورزش سه "، استقلال ایران امشب برای صعود به مرحله حذفی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا باید از سد الشرطه عراق بگذرد.آبی ها که در دور رفت موفق شده بودند الشرطه را با سه گل از پیش رو بردارند امشب باز هم باید این نتیجه را تکرار کنند تا یکی از هشت تیم صعود کننده به مرحله حذفی رقابت ها باشند.


فرهاد مجیدی که در کنفرانس خبری بعد از بازی با الشرطه در بازی رفت و کسب دومین برد پیاپی استقلال به خبرنگاران از هدف گذاری تیمش برای رسیدن به ستاره سوم در این رقابت ها سخن گفته بود ،امشب برای رسیدن به مرحله حذفی چاره ای جز پیروزی برابر الشرطه ندارد و برای رسیدن به پیروزی بدون بازیکن محروم به این رقابت رسیده است.


فرهاد در حالی از هدف گذاری برای رسیدن به ستاره سوم صحبت کرده است که از آخرین حضور استقلال در فینال جام باشگاه های آسیا 22 سال می گذرد. او یکی از11 بازیکن ترکیب اولیه استقلال در روز دهم اردیهشت سال 78 برابر جوبیلو ایوآتا ژاپن در ورزشگاه پر از تماشاگر آزادی بود . شبی که یک نیمه بیشتر در زمین نبود و بین دو نیمه تعویض شد.استقلال در آن شب تاریک دو گل در نیمه اول بر روی ضربات آزاد از جوبیلو خورد و هر چه در نیمه دوم زد نتوانست نتیجه را برگرداند و در نهایت با تک گل سزوس دین محمدی دو بر یک در تهران به نماینده کشور ژاپن بازی را واگذار کرد تا هواداران استقلال شب سختی را سپری کنند.
حالا 22 سال از آن شب کذایی گذشته است و فرهاد می خواهد برای جبران، حضور در هشت تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب را به هوادارانش هدیه کند. سالها از آن روز گذشته و امشب استقلال مهدی قایدی را دارد ،یکی مثل فرهاد در خط حمله که می تواند برای آبی ها پیام آور شادی باشد . فرهاد مرد تعویضی ناصر حجازی بعدها از درخواستش بین دو نیمه برای ماندن و جبران در زمین گفت و حالا خودش باید تصمیم بگیرد چه کسانی باید تا پایان بازی و زمان زدن سوت داور در زمین بازی باشند تا صعود استقلال را نهایی کنند.