انجمن های تخصصی  فلش خور
تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد (/showthread.php?tid=296611)تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد - THEDARKNESS - 30-04-2021

گاتزتا دلو اسپرت از تصمیم نهایی کریستیانو رونالدو برای آینده پرده برداشت.
تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد 1
به گزارش "ورزش سه"، بعد از حذف تلخ و ناامید کننده یوونتوس از لیگ قهرمانان اروپا انتقادات از کریستیانو رونالدو وارد فاز جدیدی شد. او در تقابل با پورتو به شکلی عجیب در دیوار دفاعی جایگیری کرد و همین موضوع گل دوم و صعود بخش تیم پرتغالی را رقم زد تا رونالدو تحت فشارهای شدیدی قرار گیرد.

بعد از همه اتفاقات تلخی که طی هفته های گذشته برای فوق ستاره پرتغالی رخ داد، شایعاتی در رابطه با علاقه این بازیکن برای ترکیب یوونتوس مطرح شد که حالا این مسئله ابعاد جدی‌تری به خود گرفته است.
تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد 1
در همین راستا نشریه گاتزتا دلو اسپورت گزارش جدیدی در رابطه با آینده رونالدو منتشر کرده و در بخشی از آن آورده است: " رونالدو و یوونتوس از یکدیگر جدا شده اند اما هنوز هم با هم زندگی می‌کنند."

گاتزتا تایید کرده که با توجه به صحبت‌های اخیر فلورنتینو پرز که بازگشت فوق ستاره پرتغالی به رئال مادرید را رد کرده بود، حالا منچستریونایتد از بیشترین شانس برای جذب این بازیکن 36 ساله برخوردار است. این در حالی است که CR7 هنوز تا سال 2022 با بیانکونری قرارداد دارد.
تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد 1
از طرف دیگر ترک یوونتوس توسط کریستیانو رونالدو برای او به این راحتی‌ها نخواهد بود. این بازیکن در یووه دستمزد سالیانه 31 میلیون یورویی دریافت می‌کند که احتمالا مجبور خواهد بود برای پیوستن به یک تیم جدید آن را تا حدودی کاهش دهد.

درگزارش گاتزتا نیز تاکید شده که درست بعد از حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان اروپا نگرش این بازیکن در رابطه با ادامه دادن کار خود در یووه تغییر کرده است. در واقع باید این حقیقت را پذیرفت که رونالدو در صورت مهیا شدن شرایط استقبال زیادی از انتقال به یک تیم دیگر خواهد کرد.
تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد 1
گفتنی است فوق ستاره پرتغالی در سه بازی اخیر یوونتوس نتوانسته هیچ گلی به ثمر برساند و در جریان تساوی 1-1 ابتدای هفته برابر فیورنتینا نیز بسیار کلافه و ناامید به نظر می‌رسید.