انجمن های تخصصی  فلش خور
رسمی؛ تاتنهام نه، اریک تن هاخ با آژاکس تمدید کرد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: رسمی؛ تاتنهام نه، اریک تن هاخ با آژاکس تمدید کرد (/showthread.php?tid=296614)رسمی؛ تاتنهام نه، اریک تن هاخ با آژاکس تمدید کرد - THEDARKNESS - 30-04-2021

اریک تن هاخ، سرمربی هلندی آژاکس، قرارداد خود را تا سال 2023 با این تیم تمدید کرد.
رسمی؛ تاتنهام نه، اریک تن هاخ با آژاکس تمدید کرد 1
به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش بود که باشگاه تاتنهام در تصمیمی غیرمنتظره و در فاصله چند روز باقی مانده به فینال جام حذفی انگلیس که با شکست این تیم مقابل منچسترسیتی به پایان رسید، ژوزه مورینیو را برکنار کرد و رایان میسون به شکل موقت و تا پایان فصل هدایت تیم لندنی را برعهده گرفت.در این بین از چند گزینه برای هدایت تاتنهام در فصل آینده رونمایی شد. یکی از آن‌ها اریک تن هاخ، سرمربی آژاکس، بود که اتفاقاً مورد توجه باشگاه بایرن مونیخ نیز قرار داشت اما با توجه به رسمی شدن حضور یولیان ناگلزمان در این تیم، نهایتاً انتقال سرمربی هلندی به جمع باواریایی‌ها نیز منتفی شد.گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن بود که احتمالاً تاتنهام برای فصل آینده با تن هاخ به توافق خواهد رسید اما دقایقی پیش مشخص شد که این سرمربی هلندی قرارداد خود را تا سال 2023 با آژاکس تمدید کرده و در این تیم ماندگار شده است.
رسمی؛ تاتنهام نه، اریک تن هاخ با آژاکس تمدید کرد 1
گفتنی است تن هاخ در فصول اخیر نتایج درخشانی با آژاکس کسب کرده و حتی با این تیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا نیز راه یافت. او حالا با انگیزه تکرار موفقیت ها با آژاکس قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کرده است.