انجمن های تخصصی  فلش خور
زکریا مرادی: در استقلال در حقم کم لطفی شد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: زکریا مرادی: در استقلال در حقم کم لطفی شد (/showthread.php?tid=296615)زکریا مرادی: در استقلال در حقم کم لطفی شد - THEDARKNESS - 30-04-2021

ملوان با گل زیبای زکریا مرادی در استادیوم شهید وطنی قائمشهر از سد نساجی گذشت تا از مرحله ی یک هشتم نهایی جام حذفی به سلامت عبور کند.
زکریا مرادی: در استقلال در حقم کم لطفی شد 1
به گزارش "ورزش سه"، زننده گل تیم ملوان در دیدار با نساجی در خصوص کیفیت بازی به خبرنگار ما گفت: بازی، بازی خوبی از سوی هر دو تیم بود. هفته پیش و در بازی با خیبر داور علیه ما سوت زد و به نوعی سر ما را برید اما خوشبختانه در این دیدار داوری خوب بود و ما هم خوب بازی کردیم و در نهایت برنده شدیم.بازیکن سابق استقلال در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملوان برنامه ای برای جام حذفی دارد یا نه؟ گفت: باید منتظر قرعه ی بعدی بمانیم. آنچه که مسلم است ما در ادامه بازی ها هم با همه توان در برابر حریفان ظاهر خواهیم شد.زکریا هم چنین در خصوص این موضوع که آیا در استقلال به او کم لطفی شده است یا خیر؟ گفت: این را باید از مدیر عامل باشگاه یعنی آقای مددی سوال کنید. به نظرم در حقم کم لطفی شد. من برای گذراندن دوران خدمت به ملوان آمده ام. امیدوارم در پایان خدمت زمانی که به تیم آبی بر می گردم رفتار بهتری با من صورت گیرد.
نکته ی جالب گل دیروز زکریا مرادی این بود که او از نیمه ی زمین ملوان به زمین نساجی رفت و در نهایت گلزنی کرد و به نظر می رسد از زمانی که صاحب توپ شد تا زمانی که ضربه را زد بیش از 30 – 40 متر حمل توپ داشت. او هم چنین بعد از گل زنی پیراهن خود را درآورد که با کارت زرد داور روبرو شد و گلش را به مازیار زراع تقدیم کرد که به دلیل محرومیت از سوی فدراسیون فوتبال از روی سکوها بازی را دنبال می کرد. مازیار زارع به دلیل مصاحبه علیه فدراسیون فوتبال بعد از بازی با خیبر و اعتراض شدید به قضاوت اشکان خورشیدی محروم شده است.