انجمن های تخصصی  فلش خور
تست کرونای تونی کروس مثبت اعلام شد - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: تست کرونای تونی کروس مثبت اعلام شد (/showthread.php?tid=297036)تست کرونای تونی کروس مثبت اعلام شد - THEDARKNESS - 17-05-2021

تست کرونای تونی کروس که در چند روز اخیر به دلیل تماس با یک فرد کرونایی در قرنطینه بود، مثبت اعلام شد.
تست کرونای تونی کروس مثبت اعلام شد 1
به گزارش "ورزش سه"، در روزهای پایانی فصل نیز مشکلات متفاوت و عدیده دست از سر زین الدین زیدان و تیمش بر نمی دارد و حالا تست کرونا تونی کروس نیز مثبت اعلام شده است. بنابراین تونی کروس فصل دیگر در ترکیب رئال مادرید بازی نخواهد کرد. البته تنها مسابقه هفته پایانی در لالیگا برابر ویارئال باقی مانده و زیدان قادر به استفاده از هافبک ارزشمند خود در این دیدار حساس نخواهد بود.

تست کرونای تونی کروس مثبت اعلام شد 1
تونی کروس از جمعه گذشته در تاریخ 14 ماه می که در تماس مستقیم با یک شحص کرونایی در شرایط قرنطینه قرار گرفته بود. حالا باشگاه رئال مادرید اعلام کرد که تست کرونای این بازیکن مثبت اعلام شد و این شرایط برای تونی کروس ادامه خواهد داشت.
تونی کروس در دیدار دیشب رئال مادرید برابر بیلبائو نیز قاد به حضور در سن مامس نبود و کهکشانی ها در غیبت او در مسابقه ای دشوار با یک گل به برتری رسیدند تا همچنان برای فتح عنوان قهرمانی در لالیگا شانس داشته باشند. رئال مادرید در صورت برتری برابر ویارئال و ناکامی اتلتیکو در غلبه بر بر وایادولید، فاتح لالیگا خواهد شد.