انجمن های تخصصی  فلش خور
مرگ هوادار نوجوان اتلتیکو در جشن قهرمانی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: مرگ هوادار نوجوان اتلتیکو در جشن قهرمانی (/showthread.php?tid=297126)مرگ هوادار نوجوان اتلتیکو در جشن قهرمانی - radinrahmani - 23-05-2021

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکو مادرید در پایان یک فصل پرفراز و نشیب، سرانجام موفق شد در هفته پایانی با پیروزی 2-1 برابر وایادولید، بالاتر از رئال، قهرمانی لالیگا را از آن خود کند.بازیکنان اتلتیکو که در طول فصل به دلیل شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا، از همراهی هواداران‌شان محروم بودند، پس از برگزاری جشن اولیه در ورزشگاه خانگی وایادولید، واقع در خیابان کناری ورزشگاه رفته و با هوادارانی که به این شهر سفر کرده بودند، مشغول جشن و پایکوبی شدند. در نهایت این جشن و سرور افسارگسیخته با دخالت پلیس بدون رخ دادن حادثه‌ای ناگوار به پایان رسید.
مرگ هوادار نوجوان اتلتیکو در جشن قهرمانی 1
در مادرید اما جشن قهرمانی هواداران اتلتیکو که به خیابان‌ها آمده بودند، یک قربانی گرفت.مارکا گزارش کرده است که پسر نوجوان 14 ساله‌ای که برای جشن قهرمانی اتلتیکو به خیابان آمده بود، جان خود را از دست داد.

گزارش شده که سر این نوجوان در حالی که از پنجره ماشین ونی که با آن در خیابان‌های مادرید دور می‌زد، آویزان شده بود، با در آهنی پارکینگی در خیابان پلازا د سانتا آنا برخورد کرد و باعث مرگ او شد.گزارش‌ها در اسپانیا حاکی از آن است که این هوادار نوجوان با پرچم قرمز و سفید اتلتیکو در دست، هنگام رخ دادن حادثه روی پنجره ون نشسته بود و بدنش کاملا از پنجره بیرون بود.

در این ون چندین نوجوان دیگر نیز به همان شیوه نشسته و بدنهای‌شان از پنجره بیرون بود، راننده نیز با سرعت بسیار بالا مشغول رانندگی بود و قبل از ورود به پارکینگ محل حادثه با چندین حصار ساختمانی را برخورد می‌کند.آمبولانس‌هایی که در محل حادثه حاضر شدند، علی رغم تلاش برای احیای مجدد، در پایان تنها قادر به تایید مرگ این هوادار نوجوان بودند.


RE: مرگ هوادار نوجوان اتلتیکو در جشن قهرمانی - *VENUS* - 23-05-2021

سلام
عکس رو به صورت لینک قرار ندید