انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [458] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [458] (/showthread.php?tid=298171)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - سهَ‌ند - 10-09-2021

(10-09-2021، 15:25)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 15:23)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سواد هم که نداری fascist
داش ببشید من فاشیست نبودم تا حالا هم برام مهم نبوده بنویسم

تو که حتی نوشتنش رو بلد نیستی چطور طرفدارشونی و ازشون حمایت میکنی و میگی عالی بودن؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 10-09-2021

(10-09-2021، 15:26)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 15:25)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داش ببشید من فاشیست نبودم تا حالا هم برام مهم نبوده بنویسم

تو که حتی نوشتنش رو بلد نیستی چطور طرفدارشونی و ازشون حمایت میکنی و میگی عالی بودن؟
چون اونا فاشیست نبودن

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - shahid - 10-09-2021

(10-09-2021، 15:23)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 15:22)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

This is fashist empire...
اره جالب نی

سواد هم که نداری fascist جان

(10-09-2021، 15:23)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب پرھام چہ ربطی دارہ؟ بھار اینو اختراع کردہ ب اون بگو

@*VENUS* زیاد جالب نیست این حرف اونم از سمت یه مدیر

تجربہ ثابت الان بیاد با دعوا نسخہ جدید گ.آ افتتاح میشہ
راستی جوابو پیدا کردی؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - آمین - 10-09-2021

(10-09-2021، 15:24)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 15:22)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درون آدما مشخص نمیشه با کلمه باید تو رفتارم دید هیچ کس نمیگه من بَدم ولی همه یه موقع بد بودن و بدی داشتن حتی سفید ترینا(:
+
نمیدونم ربطی نداره ولی باز (:
_
شاید منم بد باشم کسی چ میدونه(:
دلبرکم مراقب باش آدما خطرناک شدن(:

اره خوب گفتی منم ی زمانی عوضی بودم خاستم ی مدت ادم باشم الان دیدم ب درد نمیخوره ادم بودن میخوام دوباره عوضی بشم خیلی قشنگ تره Telegh_53

چت شده قشنگم؟
مگه شما قشنگا نباشید دنیا مشخص میشه اون بد هم داره؟ تویی که دنیا رو متفاوت میکنی و از بدا جدا میشی تو خوب باش همیشه مهربون باش
قلبم گرفت (: ناراحت نباش زهرتی

(10-09-2021، 15:27)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 15:26)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون اونا فاشیست نبودن

هیتلر = نازی ها = فاشیست

(10-09-2021، 15:27)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سواد هم که نداری fascist جان

@*VENUS* زیاد جالب نیست این حرف اونم از سمت یه مدیر

راستی جوابو پیدا کردی؟

چرا دعوا؟
جواب چی؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - βάરãɲ - 10-09-2021

(10-09-2021، 15:27)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 15:24)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره خوب گفتی منم ی زمانی عوضی بودم خاستم ی مدت ادم باشم الان دیدم ب درد نمیخوره ادم بودن میخوام دوباره عوضی بشم خیلی قشنگ تره Telegh_53

چت شده قشنگم؟
مگه شما قشنگا نباشید دنیا مشخص میشه اون بد هم داره؟ تویی که دنیا رو متفاوت میکنی و از بدا جدا میشی تو خوب باش همیشه مهربون باش

هیچی نشده فداتشم ، تو چرا دلت بگره اخه قربون دلت برم
من میرم فعلا گلم Heart

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 10-09-2021

(10-09-2021، 15:28)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 15:27)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون اونا فاشیست نبودن

هیتلر = نازی ها = فاشیست
فاشیست خونده شدن در حالی یک تراژدی انسانیه

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - آمین - 10-09-2021

(10-09-2021، 15:28)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 15:27)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چت شده قشنگم؟

هیچی نشده فداتشم ، تو چرا دلت بگره اخه قربون دلت برم
من میرم فعلا گلم Heart

فدایی نمیخوام تو خوب باش واسه کل آدما کافیه، خدا نکنه
برو عزیزکم یه وقت پیدا کردی حال داشتی هر موقع میام سر میزنم پیام بده حرف بزنیم اصلا منم نبودم با یکی دیگه ولی نریز تو خودت حالت بد میشه
ولش کن اون بی لیاقت رو هم(:

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - shahid - 10-09-2021

(10-09-2021، 15:28)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون اونا فاشیست نبودن

هیتلر = نازی ها = فاشیست

(10-09-2021، 15:27)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی جوابو پیدا کردی؟

چرا دعوا؟
جواب چی؟

تجربہ ثابت کردہ اونایی ک تگش کنن بعدش میرن تو فضا بہ دلایلی
یک بعلاوہ یک

(10-09-2021، 15:28)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیتلر = نازی ها = فاشیست
فاشیست خونده شدن در حالی یک تراژدی انسانیه

ویژگی های مشترکشون خیلی زیاده. که اکثرا میگن یکین دیگه. چه فرقی داره موسولینی و هیتلر یا فاشیسم و نازیسم

(10-09-2021، 15:32)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیتلر = نازی ها = فاشیست

چرا دعوا؟
جواب چی؟

تجربہ ثابت کردہ اونایی ک تگش کنن بعدش میرن تو فضا بہ دلایلی
یک بعلاوہ یک

نه بابا. مگه من گفتم مدیرا آشغالین؟
دو دیگه. دیروز هم گفتم