انجمن های تخصصی  فلش خور
جنگ روایتها - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: جنگ روایتها (/showthread.php?tid=298184)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: جنگ روایتها - shahid - 23-09-2021

(23-09-2021، 11:12)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچ دینی از بقیه دین ها به خدا نزدیک تر نیست و هر انسانی بی نهایت به خدا نزدیکه.اینکه مسیحیا بگن که یهودیا زدن مسیح رو کشتن یک حادثه تاریخی بوده.مهم خود خداس که همیشه هست.با هر دم و باز دم داری از قدرتی که خدا بهت داده استفاده میکنی و این جنگ دین ها چیز مزخرفیه.

حرفت ی نقدہ و تحلیل سادہ و سطحیہ
ھمچنین کلا تو تناقضہ
میدونی چرا تاریخ مھمہ؟ چون قھرمان آدم رو میسازہ
و قھرمان ھا ھمچیشون میشہ الگو
برای نابود کردن تو کافیہ قھرمانت یا ھمون الگوت رو تحریف یا نابود کنم اینجوری ن تنھا تو بلکہ ھمہ چیو عوض کردم

این حرف آخرت خیلی خندہ دارہ
خب معلومہ دین ھا با ھم تو جنگ و تناقضن
بنظرت عمر با علی یکیہ؟ اصن قابل قیاسہ؟
بنظرت فرقی ندارہ ی شرابخوار و بت پرست باشہ امام و قھرمانت یا کسی ک اینقدر تو صفات محبوب بود ک مردم فکر کردند علی خداست _نستعوذ باللہ_
حالا بگو مزخرفہ یا مھمہ؟

RE: جنگ روایتها - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 23-09-2021

(23-09-2021، 12:13)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-09-2021، 11:12)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچ دینی از بقیه دین ها به خدا نزدیک تر نیست و هر انسانی بی نهایت به خدا نزدیکه.اینکه مسیحیا بگن که یهودیا زدن مسیح رو کشتن یک حادثه تاریخی بوده.مهم خود خداس که همیشه هست.با هر دم و باز دم داری از قدرتی که خدا بهت داده استفاده میکنی و این جنگ دین ها چیز مزخرفیه.

ھمچنین کلا تو تناقضہ
برای نابود کردن تو کافیہ قھرمانت یا ھمون الگوت رو تحریف یا نابود کنم اینجوری ن تنھا تو بلکہ ھمہ چیو عوض کردم

بنظرت فرقی ندارہ ی شرابخوار و بت پرست باشہ امام و قھرمانت یا کسی ک اینقدر تو صفات محبوب بود ک مردم فکر کردند علی خداست _نستعوذ باللہ_
حالا بگو مزخرفہ یا مھمہ؟
تو هم میتونی مث بقیه یه گروه افراطی بسازی و همه رو بکشی
اونا مردن
مردن و ما فقط داریم تحلیلشون میکنیم
جنگ اونا تموم شده اگه ادمای دیگه ای مردن مشکل خودشونه
این بحث ها بیفایدس تو انتظار داری علی از اون دنیا بیاد بگه حرف تو درسته؟چیو میخوای ثابت کنی؟هر دو گروه صلح طلب بودن ولی تاریخ همیشه خشنه

(23-09-2021، 12:37)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-09-2021، 12:13)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ھمچنین کلا تو تناقضہ

حالا بگو مزخرفہ یا مھمہ؟
اونا مردن
این بحث ها بیفایدس تو انتظار داری علی از اون دنیا بیاد بگه حرف تو درسته؟چیو میخوای ثابت کنی؟هر دو گروه صلح طلب بودن ولی تاریخ همیشه خشنه

تو دیگ خیلیییییی اوتی پسررررررر
اصن فهمیدی چی گفتمممم؟؟؟؟
آیکیو قهرمان رو تا برای چی دوسش داری؟ عاشق چش و ابروشی؟
قهرمانا الگو هستند
هیچ هیتلر مطمعنا اشتباهاتی داشته اما امیرالمومنین ن تنها هیچ اشتباهی نداشته بلکه اینقدر فوق العاده بود ک مردم فکر کردند خداست

(23-09-2021، 12:42)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-09-2021، 12:37)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونا مردن

قهرمانا الگو هستند
هیچ هیتلر مطمعنا اشتباهاتی داشته اما امیرالمومنین ن تنها هیچ اشتباهی نداشته بلکه اینقدر فوق العاده بود ک مردم فکر کردند خداست
من خودم قهرمان خودمم و مث بعضیا حاضر نیستم جون بقیه رو واس خاطر خودم بگیرم.الان این حرفت نژاد پرستی نبود؟قرار نیست باور کنم بین یک یا چند انسان تاریخ ساز تو دنیا دست روی مهره ای بزاره که امکان نداره اشتباه نکرده باشه

RE: جنگ روایتها - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 23-09-2021

(23-09-2021، 12:42)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونا مردن

قهرمانا الگو هستند
همه انسانا خطاکارن!
روایت هایی هست که میگه رهبران شیعیان یا همون اماما به کشورمون هجوم آوردند و زن و بچه و امولامونو غارت کردند
من نمیگم این روایت صحیحه چون واقعا هیچکدوم از ما اون دوره نبودیم!
ولی اگه منطقی نگاه کنی، مغز ما از چیزایی پر شده که جبهه مون خواسته!
تو خودت اگه بت نمیگفتن امام علی فلان جوره...از کجا میفهمیدی؟
منابع خارجی هم قهرمانای خودشونو برا جبهه شون بزرگ میکنن
توقعی غیر از این ازت ندارم که انقدر امامات رو بزرگ بدونی

+ هوم بازم ببخشید اگه حرفام و باورم غیر منطقی و پوچه!من اطلاعات زیادی ندارم!

(23-09-2021، 12:51)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قهرمانا الگو هستند
من خودم قهرمان خودمم و مث بعضیا حاضر نیستم جون بقیه رو واس خاطر خودم بگیرم.الان این حرفت نژاد پرستی نبود؟قرار نیست باور کنم بین یک یا چند انسان تاریخ ساز تو دنیا دست روی مهره ای بزاره که امکان نداره اشتباه نکرده باشه

نفهمیدم اینو
ناموصااااا نژاد پرستی؟
با چه دلیلی برات ثابت کنم؟

دلیل قرآنی:
إِنَّمَا يُرِيدُ اللَّهُ لِيُذْهِبَ عَنْكُمُ الرِّجْسَ أَهْلَ الْبَيْتِ وَيُطَهِّرَكُمْ تَطْهِيرًا

خدا چنین می‌خواهد که هر رجس و آلایشی را از شما خانواده (نبوت) ببرد و شما را از هر عیب پاک و منزه گرداند (ذیل آیه موافق اخبار شیعه و اهل سنت راجع به شخص پیغمبر و علی و فاطمه و حسنین علیهم السّلام است و اگر راجع به زنان پیغمبر بود بایستی ضمیر مؤنث-عنکنّ-ذکر شود و به سیاق جمل صدر آیه باشد).

الف و لام معرفه یعنی تمام گناهان

دلیل عقلی:

اگه کسی از سوی خدا فرستاده میشه خودش دچار اشتباه باشه چجوری میخواد مردم رو هدایت کنه؟ به اصطلاح تو کسی که تو خودش گیره که اصلن نمیتونه کاری کنه

دیگه چییی؟؟؟؟

(23-09-2021، 12:58)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-09-2021، 12:51)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفهمیدم اینو
ناموصااااا نژاد پرستی؟

دلیل قرآنی:
إِنَّمَا يُرِيدُ اللَّهُ لِيُذْهِبَ عَنْكُمُ الرِّجْسَ أَهْلَ الْبَيْتِ وَيُطَهِّرَكُمْ تَطْهِيرًا

خدا چنین می‌خواهد که هر رجس و آلایشی را از شما خانواده (نبوت) ببرد و شما را از هر عیب پاک و منزه گرداند (ذیل آیه موافق اخبار شیعه و اهل سنت راجع به شخص پیغمبر و علی و فاطمه و حسنین علیهم السّلام است و اگر راجع به زنان پیغمبر بود بایستی ضمیر مؤنث-عنکنّ-ذکر شود و به سیاق جمل صدر آیه باشد).

دلیل عقلی:

اگه کسی از سوی خدا فرستاده میشه خودش دچار اشتباه باشه چجوری میخواد مردم رو هدایت کنه؟ به اصطلاح تو کسی که تو خودش گیره که اصلن نمیتونه کاری کنه

دیگه چییی؟؟؟؟

اره نژاد پرستی

من به خدا اعتقاد دارم ولی قرار نیست به حرفای تو گوش بدم
همه همینو میگن خدا تنها بود و هیچ دینی همراش نبود
وقتی اهل یه دین هستی چطوری میتونی مثلا یه فرد مسیحی رو قانع کنی.مثلا اگه مسلمون باشی تو بهشت خونت استخر دار میشه؟در حالی خدا هیچ تبعیضی قرار نداده بود.

حالا بگو

(23-09-2021، 12:56)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قهرمانا الگو هستند
همه انسانا خطاکارن!
روایت هایی هست که میگه رهبران شیعیان یا همون اماما به کشورمون هجوم آوردند و زن و بچه و امولامونو غارت کردند
من نمیگم این روایت صحیحه چون واقعا هیچکدوم از ما اون دوره نبودیم!
ولی اگه منطقی نگاه کنی، مغز ما از چیزایی پر شده که جبهه مون خواسته!
تو خودت اگه بت نمیگفتن امام علی فلان جوره...از کجا میفهمیدی؟
منابع خارجی هم قهرمانای خودشونو برا جبهه شون بزرگ میکنن
توقعی غیر از این ازت ندارم که انقدر امامات رو بزرگ بدونی

+ هوم بازم ببخشید اگه حرفام و باورم غیر منطقی و پوچه!من اطلاعات زیادی ندارم!

ن ربطی نداره حتی بعضی از علما ما هم دارای عصمت بودند
روایت رو برام بیار تا برات بگم و نشونت بدم جعلی بودنش رو
خوب عزیزم باید ببینی صحیحه یا ن پس یعنی تو اون دوره نبودی همه چی راست یا دروغه؟؟؟ باید یاد بگیری بعدش میفهمی کی راست میگه کی دروغ میگه اون بالا هم گفتم بازم میگم توی روایات برای جعل انگیزه دارن الان من فقط ی راه ساده یادت میدم تا صحیح بودن یا غلط بودن روایات رو یاد بگیری

امام صادق علیه السلام فرمودند: هر روایتی که با قرآن منافات داشته باشد جعلی است

چی مثلا؟ اینو نفهمیدم لطف کن بیشتر توضیح بده
از خیلی جاها قرآن هست عقل هست رفیق هست منطق هست و... باید بری دنبالش تا یاد بگیری
احسنت اما ببین حق با کیه و کی داره درست نگاه میکنه و حواست باشه منطق رو داشته باشی وگرن فریب میخوری
میدونی چرا؟ چون امامم رو تو هنوز نشناختی چون نمیدونی کیه که اینقدر بزرگه چون نمیدونی یه کسی به این بزرگی چجوری کشته شده و دوست هم نداری بدونی

ن داداش عهههه این چه حرفیه نظر بده بیا باهم بحث کنیم شاید حق با تو باشه منم بهت میگم کجا منطقیه کجا غیر منطقی و اطلاعاتی رو هم که میخوای اگ داشته باشم بهت میدم

الان مثلا نژاد پرستی به بهانه اسلام خیلی چیز منطقی ایه؟:|
مثلا همین کشور خودمون.اسم جمهوریش چیه؟
نژاد پرستی که هیچی الان حضرت محمد ببینه یه کشور به بهانه اسلام اومده مردم رو به خاک سیا نشونده از حرفای تو خندش میگیره

(23-09-2021، 13:04)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-09-2021، 12:58)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفهمیدم اینو
ناموصااااا نژاد پرستی؟

دلیل قرآنی:

دلیل عقلی:

دیگه چییی؟؟؟؟

اره نژاد پرستی

من به خدا اعتقاد دارم ولی قرار نیست به حرفای تو گوش بدم
همه همینو میگن خدا تنها بود و هیچ دینی همراش نبود
وقتی اهل یه دین هستی چطوری میتونی مثلا یه فرد مسیحی رو قانع کنی.مثلا اگه مسلمون باشی تو بهشت خونت استخر دار میشه؟در حالی خدا هیچ تبعیضی قرار نداده بود.

حالا بگو

اصن نژاد پرست میدونی یعنی چی؟

برام مهم نیست
واقعا پرهام الان تو همچین شبهه هایی گیر کردی؟ اینارو که بچه هفت ساله هم جوابشو میدونه
خیلی سادس از کشیش مسیحی میخوام از انجیل برام نسب حضرت عیسی (ع) رو بیاره نمیتونه بیاره چون دینشون ناقصه و اصل و نسب حضرت عیسی رو پیامبر ما به همه نشون داد بعدشم منظورت از تبعیض چیه؟