انجمن های تخصصی  فلش خور
قدوس برای لیورپول خط و نشان کشید! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: قدوس برای لیورپول خط و نشان کشید! (/showthread.php?tid=298201)قدوس برای لیورپول خط و نشان کشید! - THEDARKNESS - 22-09-2021

ستاره ایرانی برنتفورد در جریان برتری تیمش مقابل اولدهام اتلتیک دو پاس گل تماشایی داد.

به گزارش "ورزش سه"، سامان قدوس پس از اینکه در هفته دوم لیگ برتر انگلیس حضور تعویضی مقابل کریستال پالاس داشت، در مرحله دوم جام اتحادیه مقابل فورست گرین برای نخستین بار در فصل ۲۲-۲۰۲۱ به ترکیب برنتفورد رسید و یک پاس گل داد تا عملکرد خوب او موجب شود در سومین مسابقه فصل لیگ جزیره برابر استون ویلا به ترکیب برسد و ۶۶ دقیقه بازی کند.
قدوس برای لیورپول خط و نشان کشید! 1
سامان قدوس با یک حضور تعویضی و سپس دو حضور ثابت در ترکیب برنتفورد و شرایط خوبی که در فوتبال انگلیس سپری می‌کرد، به اردوی تیم ملی ایران اضافه شد و در مسابقه مقابل سوریه جزو نفرات اصلی بود و در دیدار برابر عراق نیز به‌عنوان یار جانشین وارد زمین شد، اما بازگشت به لیگ جزیره برای او خوش‌یمن نبود.این ستاره ایرانی پس از سفر دوباره به انگلیس، در دو دیدار پیاپی لیگ برتر مقابل برایتون و ولورهمپتون نیمکت‌نشین شد و حتی به‌عنوان یار جانشین به زمین نرفت، اما سه‌شنبه شب که دوباره به ترکیب برنتفورد بازگشت، شایستگی‌های خود را به نمایش گذاشت.

قدوس برای لیورپول خط و نشان کشید! 1
تیم فوتبال برنتفورد در چارچوب دیدارهای مرحله یک شانزدهم نهایی جام اتحادیه فوتبال انگلیس، در حالی که برخلاف دو مسابقه اخیرش سامان قدوس را به‌عنوان هافبک میانی در ترکیب ابتدایی داشت، از ساعت ۲۳:۱۵ سه‌شنبه شب به مصاف اولدهام اتلتیک دسته دومی رفت.برنتفورد تا لحظات پایانی نیمه اول ۴ گل زده بود، اما همچنان به حملاتش ادامه می‌داد که روی یکی از موقعیت‌ها، سامان قدوس با هوش بالا و دید مناسب، پاس در عمق زیبایی به مارکوس فورس داد تا این بازیکن در موقعیت تک به تک با یک ضربه بغل پا پنجمین گل تیمش برابر اولدهام اتلتیک را به ثمر رساند.
قدوس برای لیورپول خط و نشان کشید! 1
فورس در دقیقه ۶۰ برای ششمین بار دروازه اولدهام اتلتیک را باز کرد، اما همچنان بازی در اختیار برنتفورد بود تا اینکه دوباره این تیم در لحظات پایانی با درخشش ملی‌پوش ایرانی خود به گل رسید.سامان قدوس در دقیقه ۸۷ این دیدار پس از اینکه در میانه میدان صاحب توپ شد، با یک چرخش و بازهم دید مناسب خود، ارسال چیپِ زیبایی به پشت مدافعان اولدهام اتلتیک فرستاد تا یوآن ویسا با ضربه قیچی برگردان استثنایی گل هفتم برنتفورد را به ثمر رساند و این تیم با برتری ۷ بر صفر خانگی راهی مرحله یک هشتم نهایی جام اتحادیه انگلیس شود.
قدوس برای لیورپول خط و نشان کشید! 1
هافبک ایرانی برنتفورد با نمایشی که در دیدار مقابل اولدهام اتلتیک داشت و دو پاس گل زیبایی که داد، نشان داد که می‌تواند پس از دو هفته دوباره در لیگ جزیره به میدان برود و این توانایی را علاوه بر جام اتحادیه، در سطح اول فوتبال انگلیس نیز به نمایش بگذارد.برنتفورد روز شنبه هفته آینده در هفته ششم لیگ جزیره میزبان لیورپول است و این مسابقه می‌تواند فرصتی باشد تا سامان قدوس که در جام اتحادیه سه پاس گل داده، تقابل با قهرمان اروپا را تجربه کند و شانس بازی به دست بیاورد.
قدوس برای لیورپول خط و نشان کشید! 1
قدوس با عملکرد خوب خود در EFL Cup جزو چهار بازیکن منتخب باشگاه برنتفورد برای انتخاب بهترین بازیکن توسط هواداران نیز انتخاب شده است